شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1398/12/10 شناسه خبر: 1586476
اعلام آمادگی بهداری سپاه کردستان برای مقابله با کرونا؛

خودروهای جنگ نوین سپاه خیابانهای سنندج را ضدعفونی می کنند

خودروهای جنگ نوین سپاه خیابانهای سنندج را ضدعفونی می کنند
مسوول بهداری سپاه بیت المقدس کردستان، با اشاره به آمادگی سپاه استان برای کمک به مقابله با بیماری کرونا در استان، گفت: ظرفیت درمانگاه‌های سپاه و بسیج جامعه پزشکی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ کوماسی مسؤول بهداری سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: سپاه همیشه خود را خادم و نوکر مردم می‌داند و در همه حوادث نیز خود را سپر بلای مردم می‌کند.

وی با بیان اینکه رسالت پاسداری ما ایجاب می‌کند که در سختی‌ها به صورت ویژه در کنار مردم باشیم، گفت: در موضوع اخیر و مقابله با بیماری کرونا نیز سپاه استان آمادگی دارد به مردم شریف استان خدمت کند.

وی تأکید کرد: رسالت سپاه به عنوان خادم مردم بر این است که هرجا نیاز بود به کمک مردم بشتابد و نگرانی را از دل این ملت شریف بزداید.

سرهنگ کوماسی خاطرنشان کرد: بهداری سپاه بیت المقدس استان کردستان با افتخار برای سلامتی مردم، آمادگی کامل و همه جانبه برای کمک به دستگاه‌های دولتی به خصوص مجموعه دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله و کنترل ویروس کرونا  را دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاظر خودروهای جنگ نوین سپاه با ضد عفونی کردن ساختمانها و فعال نمودن بیلبورد های داخل شهر در راستای مقابله با کرونا فعال شده است و در حال خدمت رسانی است.

سرهنگ کوماسی افزود: طی هماهنگ های لازم  فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با شهردار سنندج، نیروهای این سازمان امشب خیابان های را که علوم پزشکی معرفی می کند، ضد عفونی خواهند نمود.

وی با اشاره به هماهنگی های لازم توسط اصناف استان گفت: برای تهیه و تولید مواد ضد عفونی کننده انجامات لازم صورت گرفته است.

سرهنگ کوماسی عنوان نمود: پزشکان جامعه سلامت دکتر شهید رهنمود نیز با آمادگی کامل در مقابل پیشگیری این بیماری در مواقع هاد آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: درمانگاه‌های سپاه بیت المقدس کردستان تا بازگشت به شرایط عادی در خدمت مردم استان کردستان خواهند بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1586476
ارسال نظر
نظرات