شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1398/12/11 شناسه خبر: 1586739
سرپرست شهرداری شهرکرد خبر داد؛

آغاز عملیات ضدعفونی معابر پرتردد و اماکن عمومی در شهرکرد

آغاز عملیات ضدعفونی معابر پرتردد و اماکن عمومی در شهرکرد
سرپرست شهرداری شهرکرد از آغار عملیات گسترده ضدعفونی معابر و اماکن عمومی مرکز استان در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ محمدرضا امیدی سرپرست شهرداری شهرکرد اظهار کرد: در این طرح، ضدعفونی و شستشوی معابر پردد منتهی به بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس، بانک‌ها، مجتمع‌های تجاری، مدارس و ادارات در اولویت کار قرار دارند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته ویژه پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: در راستای تأمین سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه مدیریت شهری، اقدامات مهمی برای جلوگیری از شیوع این ویروس اجرایی شده است.

سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: فضای بیرونی و داخلی ناوگان‌حمل و نقل و اتوبوس‌های درون شهری به صورت روزانه شستشو و ضدعفونی می‌شود.

وی افزود: بدین منظور بیش از سه هزار ماسک فیلتر دار و ساده و چهار هزار جفت دستکش در بین کارگران و کارکنان و انواع اسپری ضدعفونی کننده در بین واحد‌های شهرداری توزیع شد که این امر به صورت روزانه ادامه دارد.

امیدی تصریح کرد: وسایل بازی و ورزشی در پارک‌ها و تمامی سرویس‌های بهداشتی شهر، شستشو و ضدعفونی می‌شود.

سرپرست شهرداری شهرکرد تصریح کرد: تمامی محوطه، فضای داخلی سالن‌ها، گیشه‌های بلیت فروشی و سرویس‌های بهداشتی عمومی و پایانه های مسافربری مورد نظافت، پاکسازی و ضدعفونی مستمر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1586739
ارسال نظر
نظرات