شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1398/12/11 شناسه خبر: 1586884
آمادگی شبانه روزی سپاه برای ضدعفونی اماکن عمومی کردستان؛

رزمایش ضدعفونی مبارزه با کرونا توسط سپاه در سنندج برگزار شد

رزمایش ضدعفونی مبارزه با کرونا توسط سپاه در سنندج برگزار شد
رزمایش ضدعفونی اماکن عمومی به همت سپاه بیت المقدس کردستان و در محل لشکر عملیاتی سپاه استان در سنندج برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در این رزمایش اظهار کرد: هم اکنون 7 دستگاه ماشین ویژه ضدعفونی اماکن عمومی آماده به کار بوده و دیگر تجهیزات آمبولانسی و اتش نشانی سپاه نیز آماده خدمت به مردم استان در تمامی مراکز عمومی, بیمارستان ها و سطح خیابان ها هستند.

وی افزود: یک هفته است که بحت ورود و خروج را در اماکن نظامی با دقت و رعایت موارد پیشگیرانه انجام می دهیم.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: امیدواریم که هرچه زودتر این بیماری از بین برود و این دغدغه مردمی برطرف شود.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر دستگاه های کشور آماده هرگونه کمک به آحاد مردم بوده و در بحث آموزش در فضای مجازی و حقیقی نیز از همان روزهای نخست فعالیت خود را شروع کردیم و گروه های جهادی را منسجم کردیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: امکانات و تجهیزات درمانی را آماده کرده ایم و در بحث ضدعفونی هم شاهد این رزمایش هستیم و امکامات و تجهیزات خوبی را در اختیار داریم.

سردار حسینی افزود: اگر نیاز باشد به صورت شبانه روزی آماده عملیات ضدعفونی در اماکن عمومی هستیم و نیروهای ما آموزش های لازم را دیده اند و در حال ارائه این آموزش ها به آحاد مردم هستیم.

سپاه امروز نشان داد که آمادگی و امکانات کامل برای ضدعفونی معابر عمومی کردستان را دارد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: رزمایش امروز نشان داد که سپاه آمادگی کامل را از لحاظ امکانات و نیروی متخصص در راستای ضدعفونی معابر عمومی استان دارد.

دکتر ابراهیم قادری در رزمایش تجهیزات ضدعفونی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: از همراهی و حمایت سپاه استان تقدیر و تشکر داریم و این حمایت مایه دلگرمی کادر بهداشت و درمان استان است.

وی افزود: خوشبختانه در سایه انسجام و همدلی موجود در استان در حال مدیریت اوضاع هستیم و کاستی ها را نیز با مشارکت مردمی رفع خواهیم کرد.

قادری اعلام کرد: جمع بندی اوضاع بیماران به صورت روزانه و ساعت 15 هر روز مشخص می شود و هم اکنون حدود 50 نفر بیمار مشکوک در بیمارستان های استان بستری هستند که تاکنون وزارتخانه نتیجه آزمایش 8 نفر را که مثبت بوده است به ما اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر تعداد مبتلایان بالا برود باید گندضدایی و ضدعفونی را در سطح شهرها انجام دهیم و بدون شک این آمادگی و امکانات سپاه خیلی کمک خواهد کرد.

سپاه همیشه و در همه حال در کنار مردم بوده است/مشکل دسترسی مردم به ماسک و وسایل پیشگیری بهداشتی تا دو روز دیگر برطرف می شود

حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در رزمایش ضدعفونی مبارزه با کرونا در لشکر عملیاتی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: از همان روزهای نخست به دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه های خدمت رسان اعلام آماده باش نموده ایم.

وی افزود: سپاه همیشه و در همه حال در کنار مردم بوده است و امروز هم با تمام امکانات در کنار دانشگاه علوم پزشکی ایستاده اند.
خوش اقبال اعلام کرد: به مردم اطمینان می دهیم که دستگاه های خدمت رسان برای خدمت به آن ها تلاش می کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تاکید کرد: مردم از رسانه های رسمی اخبار را پیگیری کنند و به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

خوش اقبال افزود: مبحث دسترسی مردم به ماسک و سایر اقلام بهداشتی به صورت جدی توسط صنعت, معدن و تجارت و دانشگاه علوم پزشکی پیگیری می شود و این امر ظرف دو روز آتی رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1586884
ارسال نظر
نظرات