شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1398/12/12 شناسه خبر: 1587027
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری؛

پیشگری از کرونا مراعات های بهداشتی را می طلبد / به دستورات بهداشتی حتما" عمل کنید

پیشگری از کرونا مراعات های بهداشتی را می طلبد / به دستورات بهداشتی حتما" عمل کنید
نماینده ولی فیه در چهارمحال و بختیاری گفت: جهت پیشگری از بیماری کرونا مراعات‌های بهداشتی خیلی زیاد باشد و به دستورات بهداشتی که گفته می‌شود حتماً عمل کنید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت الاسلام و المسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در استان در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز ؛ بر رعایت مسائل بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا تاکیدکرد و گفت: مسائل بهداشتی را رعایت کنیم، خیلی مهم است، مسائل بهداشتی هر چه توصیه می‌شود جدی بگیریم.

وی با اشاره به اینکه اصل موضوع را خیلی بزرگ نگیریم تصریح کرد: اصل مسئله آن قدر بزرگ نیست اما بزرگنمایی آن خیلی زیاد است و این بزرگنمایی یک قدری آفت بدی است و مشکل ایجاد کرده است اما در عین حال مراقبت زیاد باشد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام عنوان کرد: مراعات‌های بهداشتی خیلی زیاد باشد و به دستورات بهداشتی که گفته می‌شود حتماً عمل کنید و به خدای متعال هم پناه می‌بریم و مسئلت می‌کنیم و حتما بدانیم که خداوند این شر را هم مثل بسیاری از شرها و بلاهای استکباری که بر ما بوده و خداوند دفع کرده این هم ان‌شاءالله دفع می‌شود و ان‌شاءالله خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر بفرماید.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام در پایان از زحمات کادر درمانی قدردانی کرد و گفت: ضمنا از همه کادر پزشکی و جامعه پرستاری و همه عزیزانی که جهت سلامت مردم این ایام در تلاش و فعالیت هستند تقدیر و تشکر می‌کنیم خداوند به همه آن ها اجر فراوان عطا فرماید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587027
ارسال نظر
نظرات