شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1398/12/12 شناسه خبر: 1587094
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان عنوان کرد؛

خدمت رسانی۱۵۰ نیرو بسیجی و سپاهی در بیمارستان رازی رشت/ آمادگی حضور نیروهای بیشتر در صورت نیاز

خدمت رسانی۱۵۰ نیرو بسیجی و سپاهی در بیمارستان رازی رشت/ آمادگی حضور نیروهای بیشتر در صورت نیاز
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اکنون ۱۵۰نیرو از بسیجیان گردان امام حسین(ع) رشت و پاسداران لشکر عملیاتی ۱۶سپاه قدس گیلان در بیمارستان رازی رشت به صورت شیفتی وارد عمل شده اند، بیان کرد: اگر نیاز باشد نیروهای بیشتری را پای کار می‌آوریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار بهروز دولتی، فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در گفتگو با ی، با اشاره به حضور بسیجیان گردان امام حسین(ع) رشت و پاسداران لشکر عملیاتی ۱۶سپاه قدس گیلان در بیمارستان رازی رشت و کمک به پرستاران و کارکنان این بیمارستان، اظهار کرد: سپاه با تمام توان آمادگی کمک رسانی به مردم و کادر درمان این بیمارستان را دارد.

وی با بیان اینکه اکنون ۱۵۰نیرو از بسیجیان گردان امام حسین(ع) رشت و پاسداران لشکر عملیاتی ۱۶سپاه قدس گیلان در بیمارستان رازی رشت به صورت شیفتی وارد عمل شده اند، بیان کرد: اگر نیاز باشد نیروهای بیشتری را پای کار می‌آوریم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اختصاص بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت پس از مرکز درمانی رازی به بیماران کرونایی، گفت: در صورت نیاز در بیمارستان بعدی هم سپاه با تمام‌ توان کمک کرده و نیرو اعزام‌ خواهد کرد.

سرهنگ دولتی با اشاره به اعلام آمادگی نیروی دریایی و زمینی سپاه برای برپایی بیمارستان صحرایی ادامه داد: با این اعلام آمادگی جدی، در اسرع وقت می‌توانند بیمارستان صحرایی را در گیلان راه اندازی کنند اما بر اساس اینکه نماینده تام‌الاختیار وزیر در گیلان گفتند هنوز احتیاجی نیست، اقدامی انجام نشده است.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه علاوه بر حضور در بیمارستان رازی، پرسنل گردان‌های جنگ نوین در شهرهای مختلف گیلان هر روز مشغول گند زدایی و ضد عفونی کردن معابر هستند گفت: این برنامه، روزانه و با هماهنگی‌های لازمه با دستگاه های ذیربط توسط سپاه در حال انجام است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587094
ارسال نظر
نظرات