شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1398/12/12 شناسه خبر: 1587104
جزایری:

مهاجران به چهارمحال و بختیاری، غربالگری شدند

مهاجران به چهارمحال و بختیاری، غربالگری شدند
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: به محض اطلاع از حضور مهاجران در استان بلافاصله تیم‌های واکنش سریع با هماهنگی فرماندار در محل حاضر شده و اقدامات درخصوص غربالگری و آموزش آن‌ها را انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سید راشد جزایری در دهمین روز از اسفندماه ۹۸ در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: از همه افرادی که با علائم شبیه کرونا در بیمارستان بستری شدند نمونه‌گیری شده است.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری افزود: کمپینی با عنوان "کرونا را شکست می‌دهیم" با هدف آموزش و ترویج فرهنگ خودمراقبتی در استان راه‌اندازی شد که ادارات مختلف به این کمپین پیوستند.

وی ادامه داد: تاکنون ۵ اطلاعیه از سوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا صادر شده است که در این راستا از صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی تقاضا داریم تا در نشر این اطلاعیه‌ها ستاد را همراهی نمایند.

جزایری خاطرنشان کرد: ۱۰ خط تلفن همراه نیز در مرکز استان و شهرستان های تابعه راه اندازی و کارشناسان مربوطه به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سؤالات مردم درخصوص کروناویروس می باشند.

وی ادامه داد: در همین رابطه، طی روز های گذشته تاکنون بالغ‌بر ۸۰۰ تماس با این شماره‌ها گرفته شده است.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در ۱۰ مرکز به‌صورت ۱۶ ساعته و رایگان به افرادی که احساس می‌کنند علائمی از بیماری کرونا دارند خدمت ارائه می‌شود و در صورت تشخیص احتمالی وجود این بیماری فرد به بیمارستان هاجر (س) جهت نمونه‌گیری ارجاع داده می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587104
ارسال نظر
نظرات