شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1398/12/12 شناسه خبر: 1587161
رئیس شورای شهر مهدیشهر:

مشکل شهردار جدید رفع نشود به گزینه دیگری فکر می‌کنیم

مشکل شهردار جدید رفع نشود به گزینه دیگری فکر می‌کنیم
رئیس شورای شهر مهدیشهر می‌گوید اگر مشکل شهردار منتخب جدید تا هفته آخر امسال مرتفع نشود، به فکر انتخاب شهردار دیگری خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیقلی پارسا رئیس شورای شهر مهدیشهر در گفتگو با خبرنگار مرآت با اعلام این خبر که بودجه شهرداری مهدیشهر برای سال آتی، 26 میلیارد تومان تصویب شده است گفت: این میزان بودجه نسبت به بودجه سال جاری، 6 میلیارد تومان افزایش یافته است.

پارسا در پاسخ به پرسش دیگری درباره انتخاب شهردار جدید مهدیشهر و انتقادات مردم با عبارت کلیدی «شهرِ بی‌شهردار» گفت: در حال حاضر سرپرست شهرداری، کار شهردار را انجام می‌دهد؛ اما در ارتباط با شهردار جدید، ما روال اداری را طی کرده‌ایم و مکاتبات لازم را با استانداری انجام داده‌ایم؛ حکم شهردار آماده صادر شدن است.

وی افزود: با این وجود برای شهرداری که انتخاب شده، مشکلی پیش آمده است و وقفه‌ای که در حضور ایشان ایجادشده به همین خاطر است؛ اگر مشکل ایشان رفع شد، از حضور ایشان در شهرداری استفاده می‌شود و در غیراینصورت باید به فکر شهردار جدید باشیم.

رئیس شورای شهر مهدیشهر در پاسخ به این پرسش که تا چه زمانی برای رفع مشکل شهردار انتخاب‌شده صبر خواهید کرد گفت: ما تا هفته آخر امسال صبر می‌کنیم و سپس تصمیم می‌گیریم.

پارسا حدود 50 روز قبل در گفتگو با خبرنگار مرآت، «محمد نیکنام» منتخب شورای شهر برای تصدی سمت شهرداری عنوان کرده و گفته بود مدارک لازم برای ادامه روند اداری منتهی به صدور حکم برای شهردار، به استانداری سمنان ارسال شده است و شورا در انتظار تأییدیه استانداری است. ظاهرا محمد نیکنام، پیش‌تر سکان شهرداری را در یکی از شهرهای شمالی در دست داشته است. باید دید مشکلی که رئیس شورای شهر مهدیشهر از آن سخن می‌گوید تا پایان اسفندماه مرتفع خواهد شد یا شورا باید به دنبال گزینه دیگری برای تصدی شهرداری باشد؟

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1587161
ارسال نظر
نظرات