شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:55 منتشر شده در مورخ: 1398/12/13 شناسه خبر: 1587412

پذیریش افراد مبتلا به کرونا در هتل های کردستان تکذیب شد

پذیریش افراد مبتلا به کرونا در هتل های کردستان تکذیب شد
رئیس جامعه هتلداران گفت: هرگونه پذیرش و اسکان مسافر و افراد مبتلا به ویروس کرونا در هتل های کردستان را تکذیب می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالحمید حمیدی در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: باتوجه به شایعه پراکنی اخیر در بعضی از کانالهای فضای مجازی استان مبنی بر پذیرش واسکان افرادی مبتلا به ویروس کرونا از شهر مولد ویروس در هتل های کردستان، بدینوسیله موضوع را قویاً تکذیب مینمایم.

رئیس جامعه هتلداران گفت: جهت اطلاع عموم هموطنان و گردشگران علاقه مند به سفر به استان کردستان، تمامی واحد های اقامتی زیر نظر این جامعه براساس قوانین و مقررات جاری اقدام به پذیرش و اسکان مسافر می نمایند که یکی از سالم بودن و دوری از هرگونه مریضی افراد است که بیشتر پذیشگران مراکز اقامتی سطح استان آموزشهای لازم را در این خصوص دیده اند. 

حمیدی با اشاره بر بازرسی و  نظارت مداوم بازرسین مرکز بهداشت،  دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری از کلیه تاسیسات گردشگری افزود: تا کنون مورد مشکوکی به مراکز اقامتی استان مراجعه ننموده اند و با توجه به اطلاع رسانیهای صورت گرفته شده وقوع هرگونه مورد مشکوک سریعا به اطلاع مراکز نظارتی، بهداشتی و انتظامی خواهد رسید. 

وی اظهار داشت: علاوه بر این موارد اسامی کامل وآمار دقیق تمامی مسافران پذیرش شده در هتل ها بصورت آنلاین در سامانه اداره کل اماکن نیروی انتظامی ثبت و قابل روئیت می باشد. 

رئیس جامعه هتلداران استان کردستان اضافه کرد: این جامعه پیگیری وشناسائی شایعه پراکنانی که موجب تشویش اذهان عمومی می شوند از طریق پلس فتا و مقامهای قضائی استان را حق قانونی خود دانسته و از اهالی نجیب استان و گردشگران دوستدار فرهنگ، تاریخ و هنر کردستان تقاضا دارد به چنین شایعاتی توجه نکنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587412
ارسال نظر
نظرات