شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1398/12/13 شناسه خبر: 1587522
منتخب مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس:

تصویب قانون شفافیت؛ مسئولیت خطیر مجلس آینده

تصویب قانون شفافیت؛ مسئولیت خطیر مجلس آینده
احمد راستینه منتخب مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب قانون شفافیت در مجلس یازدهم، روابط اقتصادی به روابط سالم، شفاف و روشن تبدیل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد راستینه منتخب مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: آن چیزی که امروز مردم از مجلس انتظار دارن این است که مجلس در راستای تصویب قوانین برای حل مسائل واقعی جامعه پیشگام باشد و دوم در راستای اثر بخش کردن قانون حوزه نظارتی خود را گسترش دهد.

 وی تصریح کرد: مجلس باید با اثر بخش کردن قانون، مسائل مردم را در یک اثر گذاری و اولویت به سمت حل آن‌ها حرکت دهد.

مجلس آینده اعتماد مردم را باید احیاء کند

راستینه با اشاره به اینکه مجلس آینده مسئولیت های خطیر و سنگینی دارد گفت: اولین مسئولیت مجلس آینده یک بار دیگر احیاء اعتماد عمومی مردم  نسبت به دستگاه‌ها است.

وی افزود: متاسفانه به خاطر ناکارآمدی بخشی از بدنه دستگاه های مدیریتی و به‌علت عدم حل مسائل مردم به ویژه مسئله جوانان بر حوزه اشتغال، مسکن، ازدواج و وضعیت معیشتی، موجب شده امروز بخش قابل توجهیی از مردم جامعه ما نسبت به عملکرد دستگاه ها بی اعتماد و مطالبه‌گر باشند.

راستینه عنوان کرد: مجلس آینده وظیفه دارد در راستای ارتقاء امید مردم با تمرکز بر حل مسائل مردم یعنی مسئله اشتغال، ازداواج، سبد معیشتی مردم با تمرکز بر قوانینی که به نفع طبقات مستضعف و طبقات متوسط جامعه باشد و تلاش می کند این اعتماد عمومی را احیاء کند.وی خاطر نشان کرد: یکی از مسئولیت‌های مجلس آینده که بسیار حائز اهمیت است، تلاش برای قانون شفافیت آرا نمایندگان، به گونهای که مردم نسبت به نمایندگانشان اطمینان پیدا کنند که آن‌ها در بازی های سیاسی منافع ملی را قربانی بازی های سیاسی، جریان‌ها و گروه‌ها نخواهند کرد.

راستینه یادآور شد: تصویب قانون شفافیت در مجلس از مسئولیت های خطیر مجلس آینده است تا در برابر خلاء‌های فسادآور و روابط نا سالم اقتصادی با نگاه دقیق و درست با مسائل و موضوعات بتواند این خلاء‌های موجود را که به ایجاد رانت فساد و امضاء طلایی می شود اصلاح و با تصویب قانون شفافیت روابط اقتصادی را به روابط سالم، شفاف و روشن تبدیل کند.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587522
ارسال نظر
نظرات