شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1398/12/13 شناسه خبر: 1587552
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

اماکن ورزشی دولتی مشمول بخشودگی اجاره‌بها می‌شوند

اماکن ورزشی دولتی مشمول بخشودگی اجاره‌بها می‌شوند
علی خلیلی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اماکن ورزشی دولتی به دلیل بیماری کرونا در زمان تعطیلی شامل بخشودگی اجاره‌بها می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به تعطیلی تمام اماکن ورزشی در استان زنجان، اظهار کرد: هدف از ورزش، سلامتی و هدف از ورزش‌های همگانی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر، سلامتی جامعه و ایجاد نشاط و شادابی است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که ویروس کرونا در جامعه وجود دارد و شیوع آن کنترل نشده است و در ستاد بحران و ستاد پدافند غیرعامل عدم تعطیلی امکان ورزشی اعلام نشود این تعطیلی‌ها ادامه خواهد داشت، ابراز کرد: فعلاً آنچه به ما اعلام‌شده است ادامه تعطیلی اماکن ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه اگر در ستاد پدافند غیرعامل تصمیمی بر ازسرگیری تمرینات ورزشی گرفته شود ما این کار را انجام خواهیم داد و اطلاع‌رسانی نیز انجام خواهد شد، تصریح کرد: تا اطلاع ثانویه تمامی مسابقات ورزشی، رویداد ها، برگزاری اردوها، تجمعات و تمرینات تعطیل است.

وی با اشاره به اقدامات اداره ورزش و جوانان استان زنجان برای جلوگیری از متضرر شدن باشگاه‌داران، عنوان کرد: جهت همایت از باشگاه‌داران و حمایت و همدلی که بین مردم اتفاق افتاده و برای فرهنگ‌سازی برای سایر باشگاه‌ها و صنوف دیگر ما اقدام به بخشودگی از هزینه پرداختی برای مدت‌زمان تعطیلی باشگاه‌های تحت مدیریت اداره ورزش و جوانان کردیم.

خلیلی با بیان اینکه ماهانه 150 میلیون تومان به‌عنوان اجاره‌بهای اماکن ورزشی به خزانه دولت واریز می‌شود، افزود: پیشنهاد داریم که مالکین باشگاه‌های خصوصی و سایر سازمان‌های دولتی نیز این کار را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: در استان زنجان 101 مرکز ورزشی در استان ذیل مدیریت بخش خصوصی و هیئت‌های ورزشی فعالیت می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان بیان کرد: با توجه به حس همکاری که در استان زنجان وجود دارد انتظار داریم که کاری که در اداره ورزش و جوانان شروع‌شده است در سایر صنوف نیز پیگیری شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587552
ارسال نظر
نظرات