شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1398/12/13 شناسه خبر: 1587569
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردل خبرداد؛

اردل در وضعیت سفید کرونا/ توزیع مواد ضدعفونی کننده رایگان در تمامی نقاط شهرستان

اردل در وضعیت سفید کرونا/ توزیع مواد ضدعفونی کننده رایگان در تمامی نقاط شهرستان
علیرضا رئیسی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردل گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مواد ضدعفونی کننده رایگان در تمامی نقاط شهرستان اردل توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا رئیسی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز با بیان این خبر گفت:با هدف کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا، مایع ضدعفونی کننده در تمامی نقاط شهرستان اردل توزیع شد.

رئیسی با بیان اینکه شهرستان اردل همچنان در وضعیت سفید باقی مانده است و تا کنون هیچ مورد مثبتی از ابتلا به این ویروس گزارش نشده است افزود: وضعیت سفید کرونا در  این شهرستان دلیلی برای بی اهمیتی به مراقبت های بهداشتی و خودمراقبتی نیست و همه باید به منظور پیشگیری و شکست این ویروس تا حد امکان توصیه های بهداشتی متخصصان را جدی بگیریم.

وی بر اهمیت آگاهی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به آن که اضطراب و استرس سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و زمینه خطر ابتلا به بیماری را افزایش می دهد، بهتر است افراد آرامش خود را حفظ کنند، به مراقبت های بهداشتی در حد لازم بپردازند و از وسواس در این زمینه به شدت خودداری کنند.

رئیسی نسبت به رها کردن ماسک و دستمال در خیابان ها هشدار داد و خاطر نشان کرد: انداختن آب دهان و ترشحات بینی و رها کردن ماسک و دستمال در کوچه و خیابان های شهر منشا آلودگی است و باید شهروندان این موارد را که جزء اصول اولیه بهداشت است، رعایت کنند.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1587569
ارسال نظر
نظرات