شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/12/13 شناسه خبر: 1587603
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:

انجام اقدامات پیشگیرانه در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی زنجان/ ملاقات در این مراکز ممنوع است

انجام اقدامات پیشگیرانه در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی زنجان/ ملاقات در این مراکز ممنوع است
محمد کریمی مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه تمامی اقدامات پیشگیرانه در مراکز شبانه‌روزی انجام می‌شود، گفت: این اقدامات دستورالعمل‌های ریز دارد که به مراکز ابلاغ‌شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اقدامات بهزیستی استان زنجان برای پیشگیری از ابتلا جامعه هدف بهزیستی استان زنجان به بیماری کرونا، اظهار کرد: از بدو انتشار ویروس کرونا در کشور سازمان بهزیستی کمیته بحران ویروس کرونا در سازمان بهزیستی تشکیل شد.

وی ابراز کرد: به‌تمامی مراکز اعم از خانه سالمندان، شیرخوارگان، مراکز شبانه‌روزی، مراکز روزانه، مهدهای کودک، کمپ‌ها، مرکز سرپناه معتادین به ریز برنامه‌ریزی و برای اجرا به مراکز بهزیستی شهرستان‌ها ابلاغ شد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به تعطیلی مراکز روزانه و مهدهای کودک سازمان بهزیستی استان زنجان هم‌زمان با سایر مدارس تعطیل شد، تصریح کرد: تمامی این مراکز در زمان تعطیلی ضدعفونی می‌شوند تا در صورت بازگشایی مهدهای کودک و مراکز روزانه مشکلی وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه در مراکز شبانه روزی بهزیستی استان ملاقات ممنوع شده است، عنوان کرد: ضدعفونی کردن این مراکز به‌صورت روزانه در دستور کار قرار دارد.

محمدی با اشاره به سایر اقدامات بهزیستی استان زنجان در مراکز شبانه‌روزی، خاطرنشان کرد: برای بررسی عدم انتشار بیماری در این مراکز دستور عمل‌های بسیار ریزی در دستور کار قرار دارد که به‌تمامی مراکز ابلاغ‌شده است و توسط کارشناسان بهزیستی استان و شهرستان رصد می‌شود.

وی با بیان اینکه در سازمان بهزیستی کارکنانی که بیماری‌های زمینه‌ای داشتند، مقدمات دورکاری این افراد را فراهم کرده ایم، ابراز کرد: پک‌های پیشگیری از بیماری کرونا در بهزیستی در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587603
ارسال نظر
نظرات