شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:43 منتشر شده در مورخ: 1398/12/14 شناسه خبر: 1587796
شهردار لردگان:

معابر سطح شهر، بوستان‌ها وساختمان‌های اداری لردگان ضدعفونی شد

معابر سطح شهر، بوستان‌ها وساختمان‌های اداری لردگان ضدعفونی شد
فضل الله قاسمی شهردار لردگان گفت: در راستای پیشگیری کرونا ویروس تا تمام معابر سطح شهر، دفاتر اداری و ساختمان ها در شهر لردگان ضدعفونی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار جهانبین نیوز، فضل الله قاسمی با اعلام خبر ضدعفونی سطح شهر لردگان اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کووید-19 (کرونا) در کشورمان دستورالعمل هایی در خصوص ضدعفونی اماکن عمومی در دستور کار قرار گرفته است که شهرداری لردگان با همکاری شبکه بهداشت شهرستان نیز درخصوص اجرای این دستورالعمل اقدامات لازم را عملی کرده است.

 

 
وی با اعلام این اقدامات افزود: در این راستا سعی شد تا تمام معابر سطح شهر، دفاتر اداری و ساختمان های شهرداری لردگان جهت مقابله با کرونا، بطور مستمر ضدعفونی گردد تا دستورالعمل های پیشگیرانه را در این خصوص عملی کنیم.
 
 
شهردار لردگان در ادامه خاطر نشان کرد: در کنار این موضوع ضدعفونی معابر سطح شهر، سرویسهای بهداشتی عمومی در بوستانها و اماکن دیگر، ساختمان ها از دیگر اقداماتی بود که امروز به خوبی در سطح شهر به اجرا در آمده است و هر روز موارد دیگری هم به اقدامات  اعلام شده شهرداری اضافه می شود و آنها هم طبق برنامه اجرا می شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1587796
ارسال نظر
نظرات