شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:45 منتشر شده در مورخ: 1398/12/14 شناسه خبر: 1587927
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان خبر داد؛

گندزدایی و ضدعفونی معابر فارسان/ امروز سپاه مانند همیشه در کنار مردم است

گندزدایی و ضدعفونی معابر فارسان/ امروز سپاه مانند همیشه در کنار مردم است
حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان از ضدعفونی خیابان‌ها، معابر شهری و اماکن عمومی شهر فارسان در این هفته خبر داد و گفت: در صورت پایدار بودن شرایط جوی در روزهای آتی عملیات گندزدایی و ضدعفونی در جهت مبارزه با ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی شهروندان از ابتلا به این بیماری، مجموعه سپاه اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار داده است.
 
وی خاطرنشان کرد: بر این اساس از روز گذشته نیز عملیات ضدعفونی و گندزدایی خیابان‌ها و معابر عمومی را شروع کرده‌ایم.
 
وی ادامه داد: عدم همکاری برخی خودروها و مردم کار را برای ما مشکل می‌کند لذا از مردم خواهش می‌کنیم با توجه به اینکه این محلول باید پس از تهیه به‌سرعت پوشش آن به‌صورت مه یا اسپری انجام شود و به هدر نرود، مردم همکاری کنند که این کار به سود آن خواهد بود.
 
وی از آمادگی سپاه در تمام ساعات شبانه‌روز برای کمک به دستگاه‌های دولتی در زمینه مقابله با کرونا خبر داد و گفت: امروز سپاه مانند همیشه در کنار مردم است و اعلام آمادگی کرده در کنار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد تا با تدابیر انجام‌شده، موضوع ویروس کرونا را کنترل کنیم. 

هیچ‌گونه مورد مثبت کرونا در شهرستان ثبت‌نشده است

مرداس طاهری فرماندار شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگارجهانبین نیوز،گفت: ما با مردم شفاف هستیم و هیچ‌گونه مورد مثبت کرونا در شهرستان ثبت‌نشده است.
 
وی افزود: از همه مردم شهرستان فارسان درخواست دارم به‌عکس ها و شایعات در فضای مجازی توجه نکنند نگران نباشند و موارد بهداشتی را رعایت کنند و اخبار مربوطه را از رسانه ملی کشور و شبکه استانی جهان‌بین دریافت نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587927
ارسال نظر
نظرات