شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 20:48 منتشر شده در مورخ: 1398/12/14 شناسه خبر: 1587945
معاون خدمات شهری شهردار زنجان:

18 اکیپ سمپاشی معابر را انجام می‌دهند/ ضدعفونی روزانه ناوگان‌های عمومی شهری

18 اکیپ سمپاشی معابر را انجام می‌دهند/ ضدعفونی روزانه ناوگان‌های عمومی شهری
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه 18 اکیپ کار سمپاشی معابر زنجان را انجام می‌دهند گفت: در این اکیپ‌ها 58 نفر به صورت مستقیم فعالیت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیوک شامی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد ضد عفونی معابر پرتردد شهری زنجان اظهار کرد: معابر پر تردد شهری زنجان هر روز شبانه با همکاری سپاه انصارالمهدی(عج)٬ ارتش انجام می‌شود.

وی با تاکید اینکه کار سمپاشی با نظارت مرکز بهداشت انجام می‌شود بیان کرد: عملیات ضدعفونی معابر شهری زنجان از ششم اسفندماه آغاز شده است.

شامی تصریح کرد: در این عملیات اتوبوس‌های درون شهری و تاکسی‌ها به ضدعفونی شده و سمپاشی جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی نیز به صورت روزانه انجام می‌شود.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان با تاکید براینکه 18 اکیپ کار سمپاشی خیابانها را انجام می‌دهند عنوان کرد: 58 نفر به صورت مستقیم روزانه در کار سمپاشی معابر زنجان فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نهادهای مردمی نیز به صورت خودجوش پای کار آمدند و کار سمپاشی را در سطح شهر زنجان انجام می‌دهند افزود: جمعه بازار زنجان نیز به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1587945
ارسال نظر
نظرات