شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:59 منتشر شده در مورخ: 1398/12/15 شناسه خبر: 1588206
استاندار آذربایجان‌غربی مطرح کرد؛

عدم پذیرش مسافران نوروزی/ تمهیدات لازم برای تولید و واردات اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده اندیشیده شده است

عدم پذیرش مسافران نوروزی/ تمهیدات لازم برای تولید و واردات اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده اندیشیده شده است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با اهتمام و وحدتی که در ارکان مختلف استان وجود دارد به طور قطع بر کرونا ویروس فائق می آییم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، محمدمهدی شهریاری ظهر امروز در پنجمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، تصریح کرد: استان در زمینه تامین دستکش و محلول ضدعفونی کننده همه تلاش خود را بکار گرفته و تدابیر لازم اندیشیده شده و به زودی مشکلات موجود برطرف می شود. چند واحد تولیدی نیز به زودی وارد چرخه تولید و بسته بندی اقلام ضدعفونی کننده می شوند.

وی، با تقدیر از همراهی مردم و کادر پزشکی در راه مبارزه با کرونا ویروس، افزچد: بابت کمبودهای موجود که عمدتا ناشی از نیاز بیش از حد بازار است از مردم عذرخواهی می کنیم و این اطمینان خاطر را می دهیم که همه مسئولان در استان برای رفع دغدغه های بحق مردم بسیج شده اند.
 
استاندار آذربایجان غربی، ادامه داد: برای تامین سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز مجوز واردات نیز صادر شده و به زودی بازار به مرحله اشباع می رسد.
 
وی، بر ضرورت نظارت بر روند تولید و توزیع تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه برای رفع نیاز مردم سرعت و زمان بسیار مهم است اما متولیان امر مراقب سوء استفاده برخی افراد در تولید اقلام تقلبی باشند و با متخلفین برخورد شود.
 
شهریاری، همچنین از این خبر داد که به منظور پیشگیری از شیوع کرونا پذیرش مسافران نوروزی در اماکن اقامتی و گردشگری و مدارس استان ممنوع شد.
 
وی، همچنین از تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در کشف و برخورد با قاچاقچیان اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده قدردانی کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1588206
ارسال نظر
نظرات