شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 18:49 منتشر شده در مورخ: 1398/12/15 شناسه خبر: 1588235
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) خبر داد:

کشف ده ها هزار اقلام بهداشتی احتکار شده توسط سپاه شیراز

کشف ده ها هزار اقلام بهداشتی احتکار شده توسط سپاه شیراز
سرهنگ علی پور، از کشف انبارهای احتکار مواد شوینده و بهداشتی در شیراز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه،  سرهنگ پاسدار مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس دریافت گزارش های مردمی به پاسداران گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در خصوص وجود اقلام احتکار شده بهداشتی در چندین انبار و کارگاه به موضوع رسیدگی و در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پاسداران گمنام امام زمان سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز پس از هماهنگی با مقام قضایی در طی چندین عملیات غافلگیرانه و بازرسی های نوبه ای، موفق به شناسایی و کشف ۵ کارگاه و انبار احتکار مواد شوینده و بهداشتی در سه روز اخیر شدند.

 

علی پور ادامه داد: در این بازرسی بیش از یک میلیون چهارصد عدد اقلام ضروری مردم از انواع دستکش بهداشتی، ماسک بهداشتی، الکل بهداشتی، مایع، ژل و الکل ضد عفونی کننده و همچنین دو انبار مواد غذایی احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان نیز کشف شد.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در ادامه از دستگیری افراد محتکر با این موضوع خبر داد و گفت: اقلام کشف شده در اختیار مراجع ذی ربط قرار گرفت و فرد دستگیر شده نیز به دستگاه قضایی معرفی شد.

وی خطاب به افراد سودجو در این برهه زمانی گفت: سپاه پاسداران همانند قبل در کنار مردم هست و خواهد بود و اجازه هیچ گونه سوء استفاده ای را به سودجویان نخواهد داد و کماکان این بازرسی ها تا زمان عادی شدن وضعیت کنونی ادامه خواهد داشت.

علی پور در پایان اظهار داشت: مردم استان فارس می توانند گزارشات خود را در خصوص احتکار مواد شوینده و بهداشتی، با شماره تماس ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ارائه دهند.

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1588235
ارسال نظر
نظرات