شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1398/12/16 شناسه خبر: 1588343
با هدف پیشگیری از انتشار کرونا؛

بازار بروجن تعطیل شد

بازار بروجن تعطیل شد
با پیشنهاد روسای اتحادیه های صنفی و موافقت شورای تأمین شهرستان بروجن، بازار تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد کانون های جمعیتی و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، بازار شهرستان بروجن تعطیل شد.

 
مظاهر ربیعی با بیان اینکه این تصمیم با پیشنهاد روسای اتحادیه های صنفی و موافقت شورای تأمین و کمیته تنظیم بازار شهرستان بروجن گرفته شده، افزود: این تعطیلی شامل صنوف ضروری از قبیل واحدهای نانوایی، سوپر مارکت، لبنیات، مرغ و ماهی، قصابی، لوازم بهداشتی، میوه و تره بار و مکانیکی نخواهد شد.
 
وی اضافه کرد: این محدودیت از فردا شنبه 17 اسفندماه به مدت یک هفته در بازار شهرهای بروجن، گندمان، فرادنبه، بلداجی، نقنه و سفیددشت اِعمال شده و گشت های مشترک بازرسی متشکل از نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، اداره صمت و شبکه بهداشت و درمان بر حُسن انجام ین اقدام نظارت خواهند کرد.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجن همچنین از تأمین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم خبر داد و گفت: هیچ گونه کمبود و نگرانی در زمینه تهیه و توزیع اقلام ضروری در سطح شهرستان بروجن وجود ندارد.
 
وی ضمن دعوت مردم به همکاری، حذف ترددهای غیرضروری خارج از منزل و رعایت بهداشت فردی، از شهروندان خواست هرگونه تخلف صنفی را با شماره تلفن 124 در میان بگذارند.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1588343
ارسال نظر
نظرات