شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1398/12/17 شناسه خبر: 1588450
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی خبر داد؛

پایان سال پربارش و عید آفتابی، در انتظار چهارمحالی‌ها

پایان سال پربارش و عید آفتابی، در انتظار چهارمحالی‌ها
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت جوی استان نشان می‌دهد که یک سامانه بارشی از اواخر وقت امروز وارد این استان می‌شود و تا اواسط ظهر فردا ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد قطره معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: وضعیت جوی استان نشان می‌دهد که یک سامانه بارشی از اواخر وقت امروز وارد این استان می‌شود و تا اواسط ظهر فردا ادامه دارد.
 
وی تصریح کرد: این سامانه به تدریج سبب بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری می‌شود اما عمده بارش‌ها برای منطقه غرب استان شامل شهرستان کوهرنگ خواهد شد.
 
قطره با اشاره به اینکه انتظار ما از این سامانه، بارش حدود هشت تا 9 میلی‌متر برف و باران برای شهرستان کوهرنگ است اضافه کرد: سایر نقاط استان نیز بین دو تا سه میلی‌متر بارش پراکنده را شاهد خواهند بود.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت: در هفته پیش رو دیگر شاهد فعالیت سامانه بارشی نخواهیم بود و بعد از خروج این سیستم برای صبح دوشنبه و سه‌شنبه انتظار کاهش دو تا سه درجه‌ای هوا را داریم.
 
وی حداقل دمای صبح امروز در شهرکرد را هشت درجه زیر صفر عنوان کرد و افزود: شهرکرد با این دما به‌عنوان سردترین مرکز در کشور به ثبت رسید.
 
قطره با اشاره به اینکه اواخر اسفندماه یک سامانه فعال وارد استان شده و بارش خوبی برای آخر امسال پیش‌بینی می‌شود خاطرنشان کرد: در ایام عید بارشی در استان نخواهیم داشت اما از نیمه دوم فروردین ماه مجدد شاهد وقوع بارش‌های خوبی خواهیم بود.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1588450
ارسال نظر
نظرات