شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 20:08 منتشر شده در مورخ: 1398/12/18 شناسه خبر: 1588988

بار دیگر ضربه بزرگ پاسداران گمنام امام زمان سپاه بقیه الله (عج) شیراز به محتکران اقلام بهداشتی و ضروری مردم

بار دیگر ضربه بزرگ پاسداران گمنام امام زمان سپاه بقیه الله (عج) شیراز به محتکران اقلام بهداشتی و ضروری مردم
فرمانده سپاه بقیه الله (عج) شیراز از شناسایی و کشف دو انبار نگهداری اقلام پزشکی و بهداشتی در شیراز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، مجید علی پور فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز در جمع خبرنگار اظهار داشت: با تلاش های پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس در ناحیه حضرت بقیه الله (عج) شیراز ۲ انبار احتکار اقلام دارویی، پزشکی و غذایی در شیراز زیر ذره‌بین اطلاعاتی قرار گرفت.

فرمانده سپاه بقیه الله(عج) تصریح کرد: پاسداران گمنام امام زمان (عج) پس از دریافت گزارشات مردمی و هماهنگی مقام قضایی طی دو عملیات، انبارهای احتکار اقلام بهداشتی و غذایی و دارویی شناسایی و کشف کردند.

وی با بیان اینکه این ششمین اقدام مقتدرانه پاسداران گمنام امام زمان (عج) سپاه ناحیه بقیه الله در چند روز اخیر می باشد ابراز داشت: در این بازرسی ها بیش از ۲۸۰ هزار اقلام پزشکی غیر مجاز از انواع دستکش، پد الکلی، سرنگ، مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک بهداشتی و همچنین بیش از ۳۰ هزار از انواع قرص های متادون ، ترامادون و قرص های ممنوعه کشف و به دستور مقام قضایی تحویل دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردید.

وی از مردم همیشه در صحنه درخواست کرد با توجه به وضعیت کنونی کمبود اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، موارد مشکوک به احتکار را سریعاً به ستاد خبری ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه اطلاع دهند.

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1588988
ارسال نظر
نظرات