شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:33 منتشر شده در مورخ: 1398/12/19 شناسه خبر: 1589057
فرماندار فارسان:

هیچ‌گونه پذیرش مهمان تا اطلاع ثانوی در فارسان نداریم/ آماده‌باش کلیه دستگاه‌های خدمت رسان

هیچ‌گونه پذیرش مهمان تا اطلاع ثانوی در فارسان نداریم/ آماده‌باش کلیه دستگاه‌های خدمت رسان
مرداس طاهری گفت: از همه مردم ایران درخواست داریم که شهرستان فارسان را از لیست مسافرت خود خارج نمایند چون کلیه مراکز گردشگری شهرستان تعطیل و هیچ‌گونه خدماتی برای آن‌ها پیش‌بینی‌نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرداس طاهری،فرماندار شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛  با اشاره به اینکه پیشگیری مناسب‌تر، منطقی‌تر و کم‌هزینه‌تر از درمان است بر ضرورت همکاری ادارات، دستگاه‌ها، نهادها دولتی و غیردولتی، مجمع خیرین سلامت و ائمه جماعات، هیئت‌امنای مساجد، هیئت مذهبی، بازاریان و دیگر گروه‌های اجتماعی فعال  برای کمک به حفظ آرامش و  پیشگیری مناسب و عبور از موج ویروس کرونا در شهرستان فارسان تأکید کرد.

وی افزود: خانه معلم، حوزه علمیه، کلیه مدارس و دانشگاه‌های و مهمانسرای های دستگاه ای اجرای شهرستان فارسان هیچ‌گونه پذیرش مهمان را تا اطلاع ثانویه ندارند.

وی تصریح کرد: از همه مردم ایران درخواست داریم که شهرستان فارسان را از لیست مسافرت خود خارج نمایند چون هیچ‌گونه خدماتی برای آن‌ها پیش‌بینی‌نشده است.

فرماندار شهرستان فارسان از همشهریان خواست علی‌رغم مهمان‌نوازی آن‌ها از پذیرش مهمان خود داری نمایند. و دو مورد را رعایت نمایند به جزء موارد خیلی ضروری از منزل خارج نشوید و مسائل بهداشت فردی را رعایت فرماید تا به لطف خداوند و همراهی شما مردم عزیز از این وضعیت خطرناک با موفقیت خارج شویم.

وی عنوان داشت: همچنین از کسبه بازاریان اصناف منصف شهرستان و مراکز اقامتی بخش خصوصی درخواست دارم به خاطر حفظ سلامت خود و خانواده و شهروندان عزیز شهرستان ضمن رعایت کلیه موازین بهداشتی در عدم ارائه خدمات غیرضروری به‌منظور عبور موفقیت‌آمیز از این بحران مردم شریف شهرستان را همراهی نمایند.

وی در پایان گفت: کلیه دستگاه‌های خدمات رسان در این شهرستان آماده‌باش کامل می‌باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589057
ارسال نظر
نظرات