شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1398/12/19 شناسه خبر: 1589062
در سال جاری؛

بیش از 8 هکتار فضای سبز در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

بیش از 8 هکتار فضای سبز در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد
حمید رضا فلاح مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت : طی سال جاری ؛ بیش از 8 هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا فلاح مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهمّ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای نیل به توسعه‌ پایدار ؛ توجّه ویژه به فضای سبز و محیط زیست است.

وی تصریح کرد : طبق ضوابطِ سازمانی،  25 درصد از وسعتِ هر شهرک یا ناحیه‌ی صنعتی به فضای سبز اختصاص می‌یابد که از این میزان ؛ سهمِ شرکت شهرک‌های صنعتی استان 10 درصد از فازِ عملیاتی خواهد بود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری افزود: بر همین اساس، متقاضیان سرمایه گذاری نیز باید 15 درصد از مساحت زمین خود را به فضای سبز اختصاص دهند.

حمیدرضا فلاح با اشاره به کمبود آب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان، گفت: یکی از روش‌های روزآمد در تأمینِ آب مورد نیاز برای توسعه‌ی فضایِ سبز ؛ استفاده از پسابِ تصفیه‌خانه‌های فاضلاب است که شرکت شهرک‌های صنعتی استان به همین منظوربسترهای لازم را فراهم آورده است.

شهرک صنعتی شهرکرد با مساحت 479 هکتار در فاصله‌ی 3 کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589062
ارسال نظر
نظرات