شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:38 منتشر شده در مورخ: 1398/12/19 شناسه خبر: 1589065
تا رفع بحران کرونا از مهمان نوازی معذوریم؛

گردشگری چهارمحال و بختیاری پشت چراغ قرمز کرونا

گردشگری چهارمحال و بختیاری پشت چراغ قرمز کرونا
مهرداد جوادی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا استان چهارمحال و بختیاری در نوروز امسال از پذیرش گردشگران و مسافران معذور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد جوادی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو‌ با خبرنگار جهانبین نیوز، اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی مراکز اقامتی زیرنظر این اداره، میزبان هیچ گردشگری از استان‌های دیگر نمی‌باشد.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس اسکان گردشگران‌ از استان های دیگر در مراکز اقامتی ممکن نبوده و با مراکزی که برخلاف‌قوانین عمل کنند، برخوردی قاطعانه می‌شود.

جوادی خاطرنشان‌کرد:  با وجود پیشرفت کرونا ویروس در‌ کشور و همچنین در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس در چهارمحال و بختیاری، ورودی و خروجی مجتمع گردشگری اقامتی زاگرس سامان، تفرجگاه گردشگری تاریخی پیرغار شهرستان فارسان و منطقه گردشگری چشمه دیمه شهرستان کوهرنگ تا اطلاع ثانوی بسته شد.

مدیرکل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: ۱۴ هتل، ۴ هتل‌آپارتمان، ۲ مجتمع گردشگری، ۵ مهمان‌پذیر، ۹۹ خانه‌مسافر، یک مجتمع سرگرمی تفریحی، ۳۵ اقامتگاه بوم‌گردی و ۵ مجتمع بین‌راهی در چهارمحال و بختیاری زیر نظر این اداره کل فعالیت دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589065
ارسال نظر
نظرات