شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1398/12/19 شناسه خبر: 1589176
رنجبر:

پیشکسوتان دفاع مقدس فارس از مدافعان سلامت تجلیل می‌کنند

پیشکسوتان دفاع مقدس فارس از مدافعان سلامت تجلیل می‌کنند
مسئول مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت استان فارس از دیدار و تجلیل پیشکسوتان دوران دفاع مقدس از مدافعان سلامت در برخی از بیمارستان‌های شیراز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، سردار محمدباقر رنجبر، مسئول مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت استان فارس در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشورمان گفت: امروز و در شرایط کنونی، جبهه جنگ و حفاظت از مردم کشورمان از نبردهای سخت به عرصه سلامت تغییر پیدا کرده است.

وی افزود: امروز جامعه پزشکی و پرستاری، مدافعان سلامت مردم در شرایط کنونی هستند که مسلماً باید قدردان زحمات و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان برای حفظ سلامت مردم و کشور باشیم.

رنجبر ادامه داد: در این راستا بنا داریم برنامه‌ای را به‌منظور گرامیداشت مدافعان سلامت مردم در استان فارس برگزار کنیم تا از طریق بتوانیم حداقل ذره‌ای از زحمات آنان را جبران کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار کرد: به یاری خدا طی روزهای آینده جمعی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس به دیدار مدافعان سلامت در سه بیمارستان حضرت علی‌اصغر(ع)، شهید فقیهی و نمازی می‌روند تا بتوانند قدردانی از زحمات شبانه‌روزی آنان داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه این دیدار با هماهنگی با جامعه پزشکی و در مکانی از بیمارستان انجام خواهد شد که کمترین مزاحمت برای فعالیت آنان داشته باشد، گفت: در اجرای این برنامه دفترآستان قدس رضوی استان فارس که البته برخی از دست‌اندرکاران آن از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس هستند، اجرا خواهد شد. 

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1589176
ارسال نظر
نظرات