شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1398/12/19 شناسه خبر: 1589183
معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان؛

طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان اینترنتی شد

طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان اینترنتی شد
معاون حمل‌و‌نقل جاده‌ای اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا؛ طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان غیرحضوری و اینترنتی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مدقالچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: از تاریخ 13 اسفند ماه به منظور عدم مراجعه حضوری رانندگان و تجمع در مراکز کارت هوشمند در انجمن صنفی رانندگان و دفاتر پیشخوان دولت و برای جلوگیری از شیوع کرونا  طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان غیرحضوری و اینترنتی شد.

وی افزود: همچنین رانندگان برای ارائه گواهی برگه سلامت از مرکز طب کار و گواهی عدم اعتیاد از مرکز ناجا نیاز به مراجعه حضوری به این مراکز نداشته و برای بارگزاری این دو مدرک رانندگانی از تاریخ 10 اسفند امسال کارتشان منقضی شده است تا 4 ماه وقت دارند تا این دو مدرک را بارگزاری کنند.
 
معاون حمل‌و‌نقل جاده‌ای اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: درصورتی که رانندگان پس از 4 ماه اطلاعات خود را بارگزاری نکنند، کارتشان غیرفعال می‌شود.
 
مدقالچی بیان داشت: در خصوص ورود و خروج خودروهای مسافربری استان نیز بر اساس تصمیم مرکز بهداشت و ستاد کرونای استان اقدام می‌شود.
 
وی افزود: توصیه شده است برای حمل کالا ناوگان باربری نیز از ترددهای غیرضروری در استان‌های درگیر کرونا خودداری کنند و در صورت خیلی ضروری اقدام به این کار کنند.
 
این مسئول تصریح کرد: همچنین رانندگان برای اعزام به خارج از کشور قبل از اعزام در خصوص باز بودن مرزها اطلاعات لازم را کسب کنند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1589183
ارسال نظر
نظرات