شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1398/12/20 شناسه خبر: 1589391

سپاه و بسیج دیر جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا در کنار مردم قرار گرفت

سپاه و بسیج دیر جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا در کنار مردم قرار گرفت
فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: آماده هرگونه همکاری برای مقابله با ویروس کرونا و پیشگری از آن در شهرستان دیر هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در راستای مقابله با ویروس کرونا آمادگی کامل با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر را دارد.

وی با بیان اینکه تمامی حوزه های مقاومت و پایگاه های مقاومت محلات  برای ارائه خدمات در آماده باش کامل هست افزود: سپاه و بسیج افتخار می‌کند قدمی در راستای خدمت به مردم در سطح شهرستان بردارد.

سلیمانی گفت: همه کارگاههای خیاطی و اقتصاد مقاومتی بسیج در سطح شهرستان این آمادگی را دارند به هر میزانی نسبت به تولید ماسک‌های پارچه ای اقدام کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر تصریح کرد: کادر کارکنان سپاه و ظرفیت مردمی بسیج شهرستان دیر برای کمک به شبکه بهداشت آمادگی کامل دارند و در صورت نیاز سایر ظرفیت‌های سپاه نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع آلودگی در اختیار شبکه بهداشت قرار خواهند گرفت.

سلیمانی افزود: باید بدانیم اگر آگاهانه اقدام کنیم؛ می‌توانیم شیوع و گسترش ویروس کرونا را کنترل کنیم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اجرای مقررات حسنه ورعایت نکردن آن سیئه است و در نتیجه از لحاظ اعتقادی برای ما اهمیت دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیجیان شهرستان دیر با هدف خدمت رسانی به مردم، با حضور در مناطق مختلف شهرستان  نسبت به ضدعفونی معابر، ورودی ادارات و نهادها، بانک‌ها و مراکز فروش اقدام کرده و مواد ضدعفونی کننده را بین مردم توزیع می‌کنند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1589391
ارسال نظر
نظرات