شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1398/12/20 شناسه خبر: 1589393

کنترل ورودی‌ها به دیر تشدید شود/ اجتناب از تردد غیرضروری

کنترل ورودی‌ها به دیر تشدید شود/ اجتناب از تردد غیرضروری
دادستان انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: مسیرهای ورودی شهرستان دیر به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی و پر تردد می باشد، که باید جدی تر کنترل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر احمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: مسیر ورودی شهرستان دیر به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی و پر تردد استان بوشهر می باشد که باید جدی تر کنترل شود و اقدامات پیشگیرانه مختلف به منظور جلوگیری از گسترش و شیوع کرونا در این ورودی ها انجام شود.

وی با بیان اینکه تعداد مبتلایان در سطح استان به ۱۰ نفر رسیده است، افزود: این آمارها هشداری جدی برای مردم است تا علاوه بر اینکه توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند، از رفت و آمد غیرضروری در سطح شهر و مکان‌های عمومی نیز خودداری کنند.

احمدی افزود: مسافران در تصمیم سفر خود به این شهرستان بازنگری کنند، چرا که همانطور که پیش از این اعلام شده است، مصوبه ستاد مدیریت پیشگیری از شیوع ویروس کورونا، پذیرش میهمانان در تمامی مجموعه های تفریحی، مهمانپذیری ها، مدارس، مهمانسرای ادارات شهرستان ممنوع می باشد.

دادستان عمومی انقلاب اسلامی شهرستان دیر تصریح کرد: انجام سفر در این شرایط به نوعی بازی با جان خود و دیگران می باشد.

احمدی افزود: صنوفی که موازین بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با آنان برخورد جدی تا حد پلمپ می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از وکلای دادگستری و موکلان آنها و اصحاب پرونده خواهشمند است تا مهار و کنترل این ویروس بی رحم از مراجعه غیر ضروری به دادگستری جداً اجتناب کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1589393
ارسال نظر
نظرات