شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1398/12/20 شناسه خبر: 1589529
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس:

شهرداری‌ها با اقدامی منظم نسبت به ضدعفونی کردن شهرها اقدام کرده‌اند

شهرداری‌ها با اقدامی منظم نسبت به ضدعفونی کردن شهرها اقدام کرده‌اند
رضایی گفت: کلیه تصمیمات اتخاذ شده در کنترل شیوع کرونا ویروس به مرحله اجرا رسیده و نتایج موثری در این حوزه به ثمر نشسته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، محمود رضایی کوچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در جمع خبرنگاران با تشریح اقدامات هماهنگ دستگاههای اجرایی و خدماتی استان در کنترل شیوع ویروس کرونا نتایج موثری در این حوزه اظهار داشت: با تعطیلی به موقع مراکز تفریحی؛ آموزشی و خدماتی در سطح استان فارس و اطلاع رسانی همزمان، بخش مهمی از خطرات احتمالی در کنترل شیوع بیماری رفع شده و در این راستا شهرداری ها با اقدامی منظم نسبت به ضدعفونی کردن معابر و سایر محل های پر خطر اقدام کرده اند.

وی با بیان اینکه دهیاران استان به عنوان مدیر بحران مناطق روستایی، آموزش های لازم را دیده اند خاطر نشان کرد: بازگشت آرامش روانی جامعه و کنترل افکار عمومی با در نظر گرفتن شرایط اضطرار مورد توجه دست اندرکاران امر قرار دارد و ما امیدواریم تا با مشارکت و حمایت مردم به مراحل بالاتری در کنترل و شکست این بیماری دست یابیم.

رضایی گفت: اقدامات آموزشی و بهداشتی مختلفی در حوزه شهرداری ها و مراکز انجام گرفته و این فعالیت تا پایان گذر از این شرایط ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
  • 1
https://www.dana.ir/1589529
ارسال نظر
نظرات