شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:42 منتشر شده در مورخ: 1398/12/21 شناسه خبر: 1589908
شهردار چالدران:

ورودی بازار هفتگی چالدران مسدود شد

ورودی بازار هفتگی چالدران مسدود شد
شهردار چالدران گفت: ورودی بازار هفتگی این شهرستان به علت رعایت‌نکردن مردم و سرپیچی از تعطیل اعلام‌شدن آن، توسط شهرداری خاکریزی و مسدود شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد کواکبی در گفت و گو با نوای چالدران، اظهار داشت: همزمان با خطر شیوع ویروس کرونا در منطقه و براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای شهرستان، بازار هفتگی و میدان دواب چالدران تعطیل شد که با این وجود، این بازار در هفته گذشته شاهد تجمع و تردد افراد بوده و نظیر هفته‌های قبل خرید و فروش و دستفروشی در این مکان برقرار بود.

وی، اضافه کرد: بر این اساس شهرداری تصمیم به مسدود کردن ورودی توسط ماشین‌آلات و خاک‌ریزی محوطه میدان جهت جلوگیری از تجمع و فعال‌شدن بازار کرده است.

شهردار چالدران، بیان کرد: علاوه بر آن، با همکاری نیروی انتظامی هر هفته این محوطه توسط ماموران یگان امداد نیروی انتظامی می شود تا تجمعی صورت نگیرد.

وی، اظهار داشت: در راستای جلوگیری از احتمال ابتلای شهروندان به این ویروس و ارتقای سلامت جامعه اتخاذ شده و تا اطلاع بعدی ورود هرگونه خودرو و دست‌فروشان عرضه‌کننده میوه و تره‌بار و سایر اقلام به‌ بازار هفتگی این شهر ممنوع است.

کواکبی، همچنین از شروع عملیات ضدعفونی کردن معابر این شهر خبرداد و اظهار کرد: معابر اصلی و خیابان‌های شهر، روز گذشته به صورت شبانه برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان ضدعفونی، گندزادیی و سمپاشی شده است.

وی، همچنین از شهروندان در خواست کرد ضمن رعایت کردن بهداشت فردی حتی‌الامکان از تردد و عبور و مرور غیرضروری در سطح شهر تا بهبودی وضعیت موجود خودداری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589908
ارسال نظر
نظرات