شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1398/12/21 شناسه خبر: 1589920
خداقوت مدافعان امنیت به مدافعان سلامت؛

سردار خرّم از مجاهدت‌های کادر درمان بازدید کرد

سردار خرّم از مجاهدت‌های کادر درمان بازدید کرد
فرمانده سپاه عاشورا در واپسین ساعات روز سه‌شنبه با حضور در بخش ایزوله بیمارستان امام رضا(ع) با اهدای گل از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی کادر پزشکی و پرستاری تجلیل بعمل آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ساعات پایانی روز سه شنبه بیمارستان امام رضا علیه السلام تبریز علیرغم اینکه این روزها نامش بیش از همیشه بر سر زبانها افتاده اما روزها و شب های آرامی را پشت سر می گذارد. اطراف بیمارستان خلوت و آرام است. تذکر مسئولان برای تردد کمتر در بیمارستان امام رضا موثر واقع شده و اطراف و حیات بیمارستان کاملا آرام است. 

فرمانده سپاه عاشورا ساعت هشت شب برای بازدید از روند درمانی بیماران کرونایی و تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه و مجاهدانه کادر پزشکی و پرستاری در این بیمارستان حضور یافت و از بخش های مختلف ایزوله شده بازدید بعمل آورد. 

سردار خرّم بعد از بازدید از بخش ایزوله در گفتگویی کوتاه گفت: امشب برای تقدیر و تشکر از کادر درمانی، ریاست محترم بیمارستان و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اینجا آمدم. کادر درمانی با روحیه ایثارگرانه و خدمتگذرانه ی بسیار عالی و علیرغم وجود خطر برای خود ایشان، بدون وقفه در حال خدمت رسانی اند و جا داشت بنده نیز از این عزیزان تشکر کنم. 

فرمانده عالی سپاه در استان خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: ما به عنوان بسیج و سپاه آماده ایم هر آنچه برای شکست کرونا از دستمان بر می‌آید دریغ نکنیم. از ضدعفونی کردن مکرر بیمارستان گرفته تا تامین کادر پرستاری آن. باید تلاش کنیم مردم عزیزمان در این استان با طیب خاطر زندگی کنند. البته مردم باید توصیه های خودمراقبتی مسئولان بهداشتی را جدی بگیرند که اگر این اتفاق بیفتد و مردم توصیه ها را عمل کنند، مبارزه با این ویروس با سهولت انجام خواهد شد.

سردار خرّم به روحیه بالای کادر درمانی اشاره کرد و گفت: عشق و علاقه ای که ما اینجا دیدیم مثال‌زدنی و بی بدیل بود.

دینوری رییس بیمارستان نیز در حالی که بغض راه گلویش را بسته بود گفت: من به این بچه ها می گویم در کتاب ها و فیلم ها بیشتر خوانده و دیده ایم که در دفاع مقدس یک رزمنده ای خودش را روی مین می اندازد تا دوستانش به سلامت عبور کنند اما برای خود ما این روایتها باورش سخت بود، با شیوع این ویروس و درگیر شدن کادر درمانی و مجاهدت شبانه روزی همکارانم در بیمارستان امام رضا(ع)، این روحیه ایثارگرانه را برایمان کاملاً باور پذیر کرد. اینجا از نگهبان بیمارستان گرفته پرستاران و پزشکان با وجود اینکه در معرض خطر جدی قرار دارند اما با تمام وجود مشغول به خدمت‌اند.

رییس بیمارستان امام رضا گفت: این بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار است. توسعه ای که در سالهای اخیر اتفاق افتاده امروز ثمره اش را می بینیم. 

وی خطاب به مردم گفت: اگر مردم مراقبت کنند زمان بهبود اوضاع طول نخواهد کشید اما اگر مردم به هر دلیلی توصیه ها را جدی نگیرند شرایط بدتر خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589920
ارسال نظر
نظرات