شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1398/12/21 شناسه خبر: 1589925
منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم:

ایثار و مجاهدت جهادگران سلامت در مبارزه با کرونا ستودنی است/ پیگیر اقدامات انجام گرفته در راستای مبارزه با کرونا هستم

ایثار و مجاهدت جهادگران سلامت در مبارزه با کرونا ستودنی است/ پیگیر اقدامات انجام گرفته در راستای مبارزه با کرونا هستم
منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم گفت: آنچه در تمامی گرفتاری‌ها و این ابتلاها صحنه‌هایی زیبا خلق می‌کند، ایثار و فداکاری بی‌منت بخش‌هایی از جامعه است که بعدها تصویر این فداکاری به بخشی از تاریخ افتخارآمیز یک جامعه تبدیل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، گفت: در راه مبارزه با بیماری و ویروس منحوس کرونا، ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های پزشکان و پرستاران و سایر کادر درمانی بیمارستان‌ها و سیستم بهداشتی کشور ، استان و شهرستان میاندوآب انصافا به خوبی درخشیده و همانند مردان بی‌ادعای همیشه پیروز جبهه ها خط‌شکنی می‌کنند.

وی، افزود: این روزها کشور عزیزمان با پشت سر گذاشتن حوادث تلخ و شیرین چند ماهه اخیر با ابتلائی جدید مواجه شده است و آنچه در تمامی گرفتاری‌ها و این ابتلاها صحنه‌هایی زیبا خلق می‌کند، ایثار و فداکاری بی‌منت بخش‌هایی از جامعه است که بعدها تصویر این فداکاری به بخشی از تاریخ افتخارآمیز یک جامعه تبدیل می‌شود.

منتخب مردم میاندوآب در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر مدیریت بحران، گفت: دولت هم نباید وقت را از دست دهد باید قاطعانه و در اسرع وقت با مدیریت بحران و تشکیل ستادهای ویژه اعمال قانون کند و در کنار مردم باشد.

وی، تصریح کرد: مردم نیز باید به سفارشات و توصیه‌های مسئولین عمل کرده و از خودشان در مقابل این ویروس مراقبت کنند تا خدایی نکرده بعد از خلق حماسه شیرین و بزرگ در دوم اسفند کام مردم و ما را تلخ نکنند.

عیسی زاده، افزود: در حد اختیارات یک نماینده منتخب پیگیر مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه بوده و در این زمینه نیز از طریق فرماندار و سایر مسئولان پیگیر مسائل بوده و هستم.

وی، اظهار کرد: تا نابودی کامل این ویروس به صورت جدی و تمام وقت نگران سلامت و شادابی مردمان غیور میاندوآب خواهم بود و توصیه ام به عزیزان مسئول در این موضوع این است که در انجام ظایف خود کوتاهی نکرده و در خدمت سلامت بهداشتی جامعه باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1589925
ارسال نظر
نظرات