شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: دین و اندیشه
ساعت: 23:11 منتشر شده در مورخ: 1398/12/21 شناسه خبر: 1590041

برنامه‌های ایام نوروز هم حرم مطهر رضوی مجازی شد

آستان قدس رضوی روز چهارشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برنامه‌های تحویل سال نو، اعیاد نوروز و شعبانیه در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آستان قدس رضوی روز چهارشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برنامه‌های تحویل سال نو، اعیاد نوروز و شعبانیه در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به توصیه‌های موکد مسوولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی برای جلوگیری از برگزاری تجمع، ضمن عذرخواهی از مشتاقان زیارت حرم مطهر رضوی به استحضار می‌رساند، ویژه برنامه‎های نوروزی و اعیاد شعبانیه آستان قدس رضوی از جمله برنامه تحویل سال نو به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: آستان قدس رضوی با همکاری سازمان صداوسیما و مجموعه های مختلف رسانه‎ای و فضای مجازی در نظر دارد بستر بهره‌مندی ارادتمندان از انوار معنوی مضجع منور رضوی را به صورت غیرحضوری و پخش زنده فراهم نماید لذا از همه هم‌میهنان و عاشقان حضرت امام رضا (ع) خواهشمندیم از تشرف حضوری خودداری و به صورت غیرحضوری و زیارت از راه دور، متوسل به وجود مبارک آن حضرت شوند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: امید است با توکل به خداوند متعال، توسل به حضرات معصومین علیهم السلام و عنایت و کرامت حضرت امام هشتم (ع) و دقت نظر در رعایت اصول بهداشتی، ملت شریف ایران به سلامت و عافیت نائل گردند و در آینده نه چندان دور خادمان بارگاه مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با توان بیش از پیش، پذیرا و خدمتگزار زائران و مجاوران حضرتش باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590041
ارسال نظر
نظرات