شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 22:25 منتشر شده در مورخ: 1398/12/22 شناسه خبر: 1590258
با دستور استاندار فارس، از فردا تا اطلاع ثانوی:

محدود شدن فعالیت صنوف مختلف با هدف ممانعت از شیوع بیشتر کرونا

محدود شدن فعالیت صنوف مختلف با هدف ممانعت از شیوع بیشتر کرونا
استاندار فارس از اخذ تصمیمی مبنی بر محدود شدن فعالیت صنوف مختلف با هدف ممانعت از شیوع بیشتر کروناویروس از روز جمعه ۲۳ اسفند در شیراز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، عنایت اله رحیمی استاندار  فارس با اشاره به اقدامات و تصمیمات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: برای مدیریت و جلوگیری از اسکان مهمانان نوروزی در منازل اجاره ای؛ هماهنگی های لازم با مراجع قضایی انجام گرفته و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

 فقط صنوف نانوایی،میوه و تره بار‌، خواروبار، لبنیات؛ قصابی، مرغ، ماهی و داروخانه ها اجازه بازکردن مغازه های خود را دارند
وی با بیان اینکه ممانعت از برگزاری هرگونه تجمع  از جمله اهداف دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به شمار می رود افزود: تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری از جمله تصمیمات این ستاد برای کاهش مراجعات و تردد مردم به شما می رود و ما تلاش می کنیم تا با همکاری  اصناف به مرحله بالاتری در کنترل این بیماری دست یابیم و در همین خصوص از مورخ بیست و سوم اسفند ماه در شیراز تنها فعالیت صنوف ضروری مثل نانوایی؛ میوه و تره بار‌؛ خواروبار و لبنیات و قصابی و مرغ و ماهی و داروخانه ها مجاز است.

  استاندار فارس تامین مایحتاج افراد آسیب پذیر و تحت پوشش را از دیگر اقدامات این ستاد عنوان کرد و گفت: بخش اعظمی از کارکنان دولت و خانواده آنان با دور کاری در منزل تحت مراقبت قرار گرفته اند و در این زمینه امیدواریم مردم با بهره گیری از خدمات الکترونیکی دولت مشار کت بهتری در کاهش تردد و کاهش شیوع این بیماری داشته باشند.
وی همچنین با ذکر این نکته که هتل ها تحت هیچ شرایطی میهمان نمی پذیرند گفت:‌ کلیه مراکز سیاحتی، زیارتی، اقامتی، ورزشی، آموزشی تعطیل هستند

رحیمی اظهار داشت: اطلاع رسانی های به موقع  و همکاری  دستگاه‌های متولی نقش بسزایی در کنترل شرایط بحرانی  داشته و مردم باید تنها از رسانه  ملی و مراجع رسمی از  اخبار مطلع شوند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590258
ارسال نظر
نظرات