شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1398/12/24 شناسه خبر: 1590455

پلمپ ۹ باب قلیان سرا و یک سالن ورزشی در میاندوآب

پلمپ ۹ باب قلیان سرا و یک سالن ورزشی در میاندوآب
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، یک سالن ورزشی و ۹ واحد سفره خانه سنتی و قلیان سرا متخلف، در شهرستان میاندوآب پلمپ شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  زرین خبر، سهراب حیدری صبح امروز در گفت ‌و ‌گو با خبرنگاران در میاندوآب، اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، بازدید از واحدهای صنفی شهرستان به صورت ویژه در دستور کار واحدهای بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب قرار گرفته است.

وی، افزود: در این راستا با هماهنگی انجام شده با پاسگاه انتظامی بکتاش از توابع شهرستان میاندوآب و بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به صورت شبانه از واحدهای صنفی روستاهای مسیر میاندوآب ـ چهاربرج بازدید به عمل آمد که در نتیجه‌  آن یک سالن ورزشی و تعداد ۹ واحد سفره خانه سنتی و قلیان‌ سرا به علت عدم رعایت تذکرات قبلی، در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، پلمپ شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین شهرستان و مصوبات کار گروه سلامت، فعالیت کلیه قلیان سراها، سفره خانه های عرضه قلیان، بازارهای محلی، بازارهای دواب و نمایشگاه بین المللی، و همچنین کلیه تالارها، باشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ادامه فعالیت ضمن پلمپ آن واحد صنفی با متصدی و مسئول آن برخورد قانونی می‌شود.

حیدری، تصریح کرد: حفظ سلامت و امنیت شهروندان اولویت اول و بسیار مهم و حائز اهمیت است و با صنوفی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازند با پشتیبانی دستگاه قضایی و با همکاری ادارات مرتبط برابر قانون برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590455
ارسال نظر
نظرات