شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1398/12/24 شناسه خبر: 1590461
مدیرکل میراث فرهنگی زنجان خبرداد؛

تشدید نظارت بر مراکز غیررسمی اقامتی در زنجان

تشدید نظارت بر مراکز غیررسمی اقامتی در زنجان
امیر ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: از دوم اسفند با تشدید نظارت بر مراکز غیر رسمی استان، اقامتی ثبت نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر ارجمند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: از یک هفته پیش اقامت در همه مراکز غیررسمی استان زنجان از جمله مهمانسراهای ادارات، مدارس، خانه معلم و مساجد ممنوع شده است.

وی با بیان اینکه چندین مورد آگهی اجاره‌خانه مشاهده شد که با این موارد از سوی نیروی انتظامی برخورد لازم انجام شد، ادامه داد: اقامت در سوئیت‌ها نیز ممنوع است.
 
این مسئول بیان داشت: از دوم اسفند با تشدید نظارت بر مراکز غیر رسمی استان، اقامتی ثبت نشده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به اینکه ظرفیت هتل‎ها نیز در استان به صفر رسیده است، افزود: از 16 اسفند ماه ورود خودرو با پلاک‌ استان‌های دیگر به زنجان ممنوع شده است.
 
ارجمند تصریح کرد: فقط مسافران گذری می‌توانند از طریق اتوبان از زنجان رد شوند و برای جلوگیری از ورود مسافران ورودی‌های استان بازرسی می‌شود.
 
وی با بیان اینکه از طرف استان گیلان بازرسی‌ها به شدت انجام می‌شود، افزود: در حال حاضر اماکن تاریخی، موزه‌ها و سایت‌های گردشگری استان زنجان نیز تعطیل است.
 
این مسئول بیان داشت: همه آژانس‌های خدمات مسافرتی استان نیز تعطیل و پذیرش تورها متوقف شده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به ممنوع بودن عرضه قلیان در استان زنجان، افزود: بخشنامه لازم به همه مراکز ارائه شده است.
 
ارجمند با بیان اینکه مراجعه به استان زنجان به صفر رسیده است، افزود: مردم نیز رعایت کرده و مسافرت نمی‌کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1590461
ارسال نظر
نظرات