شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1398/12/24 شناسه خبر: 1590500
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان:

کلاس‌های دانشگاه آزاد اسلامی زنجان مجازی برگزار می‌شوند

کلاس‌های دانشگاه آزاد اسلامی زنجان مجازی برگزار می‌شوند
مهدی رهنما، با اشاره به برگزاری کلاس های مجازی گفت: تمامی کلاس های مجازی در سایت دانشگاه آزاد اسلام زنجان موجود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی رهنما در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به برگزاری کلاس‌های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از طریق رایانه و گوشی هوشمند وارد سامانه کلاس های مجازی دانشگاه آزاد شوند و از این کلاس ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اکثر کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به صورت آنلاین در حال برگزاری است، ابراز کرد: دانشجویان در زمان‌های اعلام شده وارد سامانه شده و از کلاس ها بهره مند می شوند.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به دانشجویانی که به دلایل مختلف به سامانه آموزشی کلاس های مجازی دسترسی ندارند، تصریح کرد: کلاس های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی ضبط می شود و در سایت دانشگاه برای استفاده دانشجویان بارگزاری می شود.

وی بیان کرد: دانشجویانی که نتوانسته‌اند در کلاس های مجازی به صورت آنلاین حضور داشته باشند و برای آن ها غیبت رد شده است با مشاهده فیلم کلاس ها در سایت دانشگاه آزاد اسلامی زنجان حضور در کلاس برای آن ها لحاظ می شود.

رهنما با اشاره به اینکه هیچ گونه الزامی برای شرکت دانشجویان به صورت آنلاین در کلاس ها وجود ندارد، عنوان کرد: مزیت کلاس های آن لاین امکان پرسش و پاسخ در کلاس است.

وی با بیان اینکه زمان کلاس های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان مطابق با زمان های اعلام شده در زمان انتخاب واحد دانشجویان است، افزود: برگزاری کلاس های حضوری و ادامه اجرای کلاس های مجازی بستگی به وضعیت انتشار ویروس کرونا و تصمیمات مسئولان دارد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی امکان برگزاری امتحانات را به صورت مجازی ندارد، ادامه داد: امتحان واحد های درسی که سابقا به صور مجازی تدریس می شد نیزبه صورت حضوری برگزار می شد.

وی با بیان اینکه اگر امکان برگزاری امتحانات پایان ترم در زمان های اعلام شده در زمان انتخاب واحد وجود نداشت زمان امتحانات جا به جا می شود، ابرازکرد: فعلا هیچ تصمیمی مبنی بر جابجایی تاریخ امتحانات گرفته نشده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590500
ارسال نظر
نظرات