شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/12/24 شناسه خبر: 1590526

احتمالات مدیرکل مدیریت بحران از علت استشمام بوی نامطبوع در شرق گیلان

احتمالات مدیرکل مدیریت بحران از علت استشمام بوی نامطبوع در شرق گیلان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان، گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته تاکنون به نتیجه ای دست پیدا نکرده ایم اما به احتمال زیاد منشأ آن می تواند اقداماتی که برای ضد عفونی نقاط استان برای مقابله با کرونا ویروس صورت می گیرد، باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا اسلامی مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در گفتگو با خبرنگار ۸دی در خصوص منشأ استشمام بوی نامطبوع در هوای مه آلود شهرهای گیلان، اظهارکرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته تاکنون به نتیجه ای دست پیدا نکرده ایم.

وی تصریح کرد: به احتمال زیاد منشأ آن می تواند اقداماتی که برای ضد عفونی نقاط استان برای مقابله با کرونا ویروس صورت می گیرد، باشد اما این محلول ضدعفونی کننده از مواد تک فرمولی تهیه نشده و از فرمول های مختلف استفاده می شود و جای نگرانی نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: در دستگاه های اجرایی مختلف برای ضد عفونی کردن از فرمول های مختلف استفاده می کنند و جای نگرانی وجود ندارد.

اسلامی در خصوص مواد استفاده شده برای ضد عفونی کردن معابر و خیابان ها، افزود: برای ضد عفونی فقط از آب و کلر و وایتکس استفاده می کنند.

وی با تأکید به ماندن مردم در خانه تأکید کرد: مردم باید مراعات کنند چون حداقل باید یک ماه با این ویروس جنگید تا هوا گرم شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590526
ارسال نظر
نظرات