شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1398/12/24 شناسه خبر: 1590556
فرماندار گالیکش:

مردم کمپین در خانه بمانیم را جدی بگیرند

مردم کمپین در خانه بمانیم را جدی بگیرند
فرماندار گالیکش گفت: مردم جز در مواقع ضروری از منزل خارج نشوند تا با خودقرنطینگی زنجیره انتقال کروناویروس قطع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر میرزایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه گالیکش و شهرهای اطراف نسبت به مرکز و غرب استان گلستان وضعیت بهتری دارند.

فرماندار گالیکش ادامه داد: در شهرستان گالیکش وضعیت اضطراری دیده نشده است، البته موراد مشکوک به کرونا گزارش شده که اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در گالیکش بیان کرد: ضدعفونی روستاهای شهرستان گالیکش با همکاری دهیاری ها، شوراها و مردم انجام شد؛ همچنین معابر و اماکن عمومی سطح شهر نیز در چندین مرحله ضدعفونی شده است.

میرزایی از تهیه بسته های سلامت با کمک خیرین خبر داد و یادآور شد: تعدادی از خیرین فروشگاه ها و برخی نیز چرخ خیاطی خود را به میدان آوردند تا در اقدامی خیرخواهانه برای تهیه ماسک اقدام شود.

فرماندار گالیکش به کمپین «در خانه بمانیم» اشاره کرد و گفت: از مردم درخواست می کنم جز در مواقع ضروری از منزل خارج نشوند تا با خودقرنطینگی زنجیره انتقال کروناویروس قطع شود.

وی از کاهش ساعت کاری برخی اصناف در گالیکش خبر داد و افزود: طی بازدیدی که روز گذشته تا انتهای جنگل گلستان داشتیم رفت و آمدها با کاهش قابل توجهی همراه بوده و تردد از مسیر خراسان به گلستان بسیار اندک بوده است که نشان می دهد توصیه های مسئولان و دست اندرکاران سلامت تأثیرگذار بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1590556
ارسال نظر
نظرات