شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/12/25 شناسه خبر: 1590736
شهردار سرعین خبر داد؛

تعطیلی اصناف غیر ضروری در سرعین

تعطیلی اصناف غیر ضروری در سرعین
روح الله هدایت گفت: طبق اقدامات انجام شده، جهت پیشگیری از ویروس کرونا برای تمام خانوارهای شهر سرعین، اقلام بهداشتی بصورت خانه به خانه توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید روح الله هدایت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اظهار داشت: با درخواست شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر سرعین مبلغ 350 میلیون ریال جهت تهیه و توزیع اقلام بهداشتی مقابله با ویروس کرونا اختصاص یافت است.

وی افزود: شهرداری سرعینبا تهیه این اقلام بهداشتی، با همکاری جوانان این شهر برای تمام خانوار شهری بصورت خانه به خانه توزیع را انجام خواهد داد.

شهردار سرعین با بیان اینکه بهداشت عمومی شهر و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از جمله اهداف این مجوعه در سرعین در این شرایط حساس است، گفت: با همکاری نیروهای مسلح نیروی انتظامی، ارتش و سپاه پاسداران کلیه معابر و امکان عمومی سرعین در پنج مرحله تاکنون ضدعفونی و گندزدایی شده و این روند تا ریشه کن کردن ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

هدایت با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان سرعین، اظهارکرد: طبق تصمیم ستاد کلیه اصناف غیر ضروری شهر بجز، نانوایی ها، مغازه مواد غذایی، میوه فروشی ها و قصابی ها باید نسبت به تعطیلی و بستن مغازه های خود اقدام کنند که این امر از روز یکشنبه عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه شهر سرعین از دیرباز میزبان میهمانانی از اقصی نقاط کشور بوده است، تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی هم وطنان از سفر به سرعین خوددداری کنند؛ جهت خارج شدن شهر از حالت پذیرش و دعوت کنندگی از امشب چراغ های تزیینی سطح شهر به حالت خاموشی در خواهد آمد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1590736
ارسال نظر
نظرات