شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/12/25 شناسه خبر: 1590749
استاندار بوشهر در جلسه استانی کرونا:

خروج مدیران از استان به بهانه تعطیلات ممنوع شد

خروج مدیران از استان به بهانه تعطیلات ممنوع شد
استاندار بوشهر گفت: هیچکدام از مدیران حق ندارد به بهانه تعطیلات از استان خارج شود. این اقدام در راستای تاکید بر ممنوعیت مسافرت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا اظهار کرد: هیچکدام از مدیران حق ندارد به بهانه تعطیلات از استان خارج شود. این اقدام در راستای تاکید بر ممنوعیت مسافرت است.

استاندار بوشهر گفت: مدیران دورکاری را جدی و حداقل ۵۰ درصد نیروی انسانی کاهش دهند، چون تصمیم تعطیلی ادارات به ستاد ملی در تهران سپرده شده است.

گراوند افزود: افراد مشکوک باید با جدیت به محل قرنطینه منتقل و امکانات موردنیاز تامین می‌شود و تا کنون کمبود اقلام در استان نداشته ایم.

عضو شورای تامین استان بوشهر بیان کرد: به غیر از سوپرمارکت، نانوایی، میوه‌فروش که ضروری است، سایر صنوف تعطیلی را ادامه می دهند، نه تنها تردد از بیرون استان کم شود، باید در استان هم کنترل‌ها را جدی بگیریم.

وی تصریح کرد: جلسات عیرضروری ممنوع و اگر جلسه ضروری باشد نکات بهداشتی رعایت شود.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: پلیس و بسیج با جدیت در حال کنترل ورودی‌ها هستند و افرادی به بهانه دغدغه، خودسرانه به بستن مسیرها یا مداخله در کارها اقدام نکنند.

گراوند بیان کرد: از پذیرش مهمان در مهمانسرای ادارات خودداری شود و مسافران برگشتی مشهد، اگر دانشگاه علوم پزشکیی استان بوشهر نیاز می‌ داند باید قرنطینه شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1590749
ارسال نظر
نظرات