شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1398/12/25 شناسه خبر: 1590823

ضدعفونی مناطق محروم گیلان توسط نیروی دریایی سپاه+عکس و فیلم

ضدعفونی مناطق محروم گیلان توسط نیروی دریایی سپاه+عکس و فیلم
مسئول تیم جنگ نوین دانشگاه دریایی امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه گفت: این تیم در راستای خدمت رسانی به مردم به خصوص مناطق محروم تر اقدام به ضدعفونی برخی بخش ها در گیلان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول تیم جنگ نوین دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه در گفت وگو با خبرنگار 8دی با بیان اینکه در راستای خدمت رسانی به مردم به خصوص مناطق محروم تر تیم جنگ نوین دانشگاه دریایی امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه اقدام به ضدعفونی برخی بخش ها کرد اظهار کرد: این بخش هاشامل مسیر ها و معابر پرتردد شهری و روستایی لشت نشا و روستاهای اطراف مانند لیموچاه، بالاگفشه، شیخان گفشه، و...، پمپ بنزین ها، بازار هفتگی، شبکه بهداشت با همراهی حوزه مقاومت شهری بود.

وی با اشاره به ازدحام و تراکم مردم در بخش های حساس شهر  و تاثیر آن در روند عملیات گند زدایی گفت: این نشان می دهد که با وجود تذکرات بسیار هنوز مردم به عمق خطر این شیوع باور ندارند.

مسئول تیم جنگ نوین دانشگاه دریایی با اشاره به انتظار مردم در روستاهای این بخش برای حضور تیم های جهادی جهت کمک رسانی ادامه داد: مردم با حضور تیم دانشگاه دریایی امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه بسیار خرسند میشدند و ابراز رضایت می نمودند که این ابراز رضایت مردم موجب دلگرمی و قوت قلب برای ادامه خدمت رسانی خواهد بود.

 دریایی امام خ

 

 

انتهای پیام/

فیلم
https://www.dana.ir/1590823
ارسال نظر
نظرات