شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1398/12/26 شناسه خبر: 1591131
معاون استاندار زنجان:

دستورالعمل تنفس سه‌ماهه پرداخت اقساط بانکی در زنجان اجرا می‌شود

دستورالعمل تنفس سه‌ماهه پرداخت اقساط بانکی در زنجان اجرا می‌شود
فرامرز نیک سرست، معاون استاندار زنجان با اشاره به دستورالعمل بانک مرکزی گفت: دستورالعمل تنفس سه ماهه پرداخت اقساط بانکی را در زنجان اجرایی می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرامرز نیک‌سرشت در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اینکه فراینده ابلاغ تصمیم بانک مرکزی در خصوص بدهی بانکی فعالین اقتصادی اظهار کرد: به محض دریافت این دستورالعمل آن را در استان اجرایی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه فعالین اقتصادی که تسهیلات دریافت کردند به مدت سه ماه یعنی اسفند، فروردین و اردیبهشت می‌توانند پرداختی نداشته باشند، ابراز کرد: این موضوع یک شرط دارد و آن اینکه تا دی ماه نباید معوقه داشته باشند.

معاون اقتصادی استاندار زنجان با بیان اینکه امیدواریم واحدهای تولیدی ما شامل این دستورالعمل شوند، افزود: واحدها در این سه ماه جرائم و دیرکرد پرداخت نخواهند کرد.

وی بیان کرد: با این تصمیم بانک مرکزی واحدها می‌توانند با سه ماه تنفس به ادامه پرداخت اقساط خود از خرداد ماه اقدام کنند.

نیک‌سرشت تصریح کرد: به شورای هماهنگی بانکها تاکید کردیم که در صورت دریافت این ابلاغ اجرای آن را به صورت جدی در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های جذب کمک‌های مردمی برای مبارزه با کرونا خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌ها برای مبارزه با کرونا استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1591131
ارسال نظر
نظرات