شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1398/12/26 شناسه خبر: 1591181
یاداشت؛

سازندگان ویروس کرونا محاکمه شوند

سازندگان ویروس کرونا محاکمه شوند
اولین سوالی که برای جامعه جهانی پیش می آید؛ این است که سازندگان و منتشر کنندگان کرونا ویروس در چه دادگاهی باید محاکمه شوند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، از اواخر آذرماه امسال، انتشار کرونا ویروس در جهان و از شهر ووهان چین آغاز شد.

ویروسی که در ابتدا به عنوان یک ویروس سرماخوردگی شناخته شد ولی بعد از مدتی مشخص شد که این ویروس، ویروسی جهش یافته از خانواده کرونا است که به نام کوئید 19 شناخته شد.

اما با گسترده شدن دامنه انتشار این  بیماری به کشورهای دیگر جهان، موضوع علت ایجاد و گسترش توسط برخی از محققان کشورهای مختلف جهان در دستور کار قرار گرفت.

اولین بار مسئولین بلند پایه روسیه به دست داشتن آمریکا در ساخت این سلاح بیولوژیکی سخن بیع میان آوردند و علیه آمریکا اعلام جرم کردند.

بعد از مسئولین روسیه، چینی ها  هم دست به کار شدند و انگشت اتهام را به سوی آمریکا نشانه رفتند.

واکنشهای خاص آمریکا در مواجه با انتشار این بیماری به نحوی بود که نشان دهنده واقعیت داشتن اصل ماجرا(ایجاد این بیماری توسط آمریکا و صهیونیستها) تایید می شود.

اما به فرض که این امر واقعیت هم داشته باشد؛آیا دولت و مسئولین دولتی آمریکا در این خصوص محاکمه خواهند شد؟
کدام دادگاه واقعی به جرایم این کشور خواهد پرداخت؟

آیا احکام صادره از سوی این دادگاه عملیاتی خواهد شد؟
آیا با حکم صادره، جان انسانهای از دست رفته در سراسر دنیا را بر خواهند گرداند؟

کروناویروس، بیماری ساخته شده توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی برای هدفهای خاص ابرقدرتهای جهان خوار است و مردم جهان باید در مقابل این ابرقدرتهای پوشالی اولا از خواب غفلت بیدار شوند و ثانیا هم با هم علیه این به ظاهر قدرتهای دنیا، با هم متحد شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1591181
ارسال نظر
نظرات