شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/12/27 شناسه خبر: 1591505
کار خوب خیاط گیلانی برای مقابله با کرونا؛

تغییر کاربری مزون لباس عروس به کارگاه‌های دوخت ماسک در رشت + تصاویر و فیلم

تغییر کاربری مزون لباس عروس به کارگاه‌های دوخت ماسک در رشت + تصاویر و فیلم
یک خیاط خوش ذوق و متعهد که تخصصش دوخت لباس عروس است از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در رشت شروع به تولید ماسک کرد، کار خوبی که با همراهی دیگر همکارانش اکنون در ۴کارگاه دنبال می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، یک خیاط در شهر رشت در اقدامی ارزشمند سعی کرده حال این روزهای همشهری هایش را خوب کند.

وی که مزون دوخت لباس عروس دارد از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در رشت شروع به تولید ماسک کرد، کار خوبی که با همراهی دیگر همکارانش اکنون در ۴کارگاه دنبال می شود.

فرشاد حسین زاده در این باره در گفتگو با خبرنگار 8دی، گفت: شغل اصلی ام دوخت لباس عروس است، در ابتدای شیوع کرونا برای تهیه ماسک به داروخانه مراجعه کردم اما ماسک نداشتند.

وی با بیان اینکه از این رو به مغازه آمدم و با وسایلی که داشتیم ماسک تهیه کردم ادامه داد: وقتی متوجه نیاز مردم شدم شروع به تولید ماسک کردم و در روز اول با همکارم 80 ماسک تهیه کردیم.

حسین زاده با بیان اینکه اکنون روزانه 2 هزار ماسک تولید می کنیم، گفت: تا امروز 26هزار ماسک تولید و به طور رایگان بین مردم توزیع کرده ایم.

این خیاط خوش ذوق و نیکوکار افزود: اکنون کارگاه های دیگر پاساژ نیز به ما اضافه شده و روزانه 4 کارگاه در امر تولید ماسک مشغول هستیم.

حسین زاده با بیان اینکه طبق اعلام نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی اقدام به تولید ماسک و توزیع آن ها می کنیم گفت: تمام تلاش ما این است که در این روزهای سخت در کنار مردم باشیم.

انتهای پیام/

ماسک
https://www.dana.ir/1591505
ارسال نظر
نظرات