شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1398/12/28 شناسه خبر: 1591847
امام جمعه شهر اردل خبر داد؛

ضدعفونی معابر روستای "دهکنه" توسط طلاب جهادی

ضدعفونی معابر روستای "دهکنه" توسط طلاب جهادی
حجت الاسلام بهرامی امام جمعه شهر اردل گفت: طلاب جهادی شهرستان اردل با هدف جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا، معابر روستای دهکهنه را ضد عفونی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ برای مقابله با انتشار ویروس کرونا، اکیپ های مجهز به امکانات و مواد ضدعفونی کننده روحانیون، طلاب و بسیجیان شهرستان اردل و با همکاری مرکز بهداشت،معابر و فضاهای عمومی روستای ده کهنه این شهرستان را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

حجت الاسلام بهرامی امام جمعه شهر اردل در حاشیه این اقدام جهادی در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز گفت؛ در این شرایط، مهم‌ترین کاری که از دست من برمی آید تا زنجیره این ویروس مخوف قطع شود، رعایت بهداشت و شست و شوی مداوم دست ها است.

بهرامی خاطرنشان کرد: این روزها، بیشتر دست ها را می شویم، و باید نکات بهداشتی را بیش از پیش رعایت  کنیم تا از این امتحان، گذر کنیم.

وی افزود: روحیه استوار و اراده پولادین و عزم مقاومت راز پیشرفت و پیروزی در همه صحنه‌ها است و در میدان حوادث و بلایا نیز باید با این روحیه و فرهنگ مترقی مقاومت و ایستادگی و تلاش کرد و دچار هراس و انفعال نشد و همه باید با وحدت و همبستگی بر این مشکل فائق آییم.

انتهای پیام/


 
https://www.dana.ir/1591847
ارسال نظر
نظرات