شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1398/12/28 شناسه خبر: 1591870
مسئول اردویی سپاه استان زنجان:

زمان برگزاری اردوهای راهیان نور مشخص نیست

زمان برگزاری اردوهای راهیان نور مشخص نیست
مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، هنوز زمان جدیدی برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به استان‌ها ابلاغ نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول اکبری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: اردوهای راهیان نور مردمی و دانشجویی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شد.

وی با بیان اینکه قرار بود این اردوها برای قشر دانشجو در اسفند ماه امسال برگزار شود، افزود: یک هزار دانشجوی زنجانی قرار بود از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازدید کنند.
 
این مسئول با اشاره به پیش‌بینی اعزام 4 هزار زنجانی در قالب بسیج اقشار به یادمان‌های دوران دفاع مقدس، افزود: این اردو نیز تا اطلاع ثانوی لغو شده است.
 
مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان بیان داشت: هنوز برنامه جدیدی برای اعزام به مشهد شهدا اعلام نشده است و معلوم نیست این اردوها برگزار شود یا به زمان دیگری موکول شود.
 
اکبری با بیان اینکه اردوهای راهیان نور فرصت مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، خاطرنشان کرد: در برنامه‌های این اردوها فعالیت‌های فرهنگی مطلوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گنجانده شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا هنوز اعزام زائران به مشهد شهدا محقق نشده است اما امیدواریم با پایان این بیماری، اردوها برگزار شود.
 
این مسئول افزود: امسال در فصل تابستان و پاییز اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور برگزار شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1591870
ارسال نظر
نظرات