شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1399/01/01 شناسه خبر: 1592229
وزیر کشور:

با تلاش همگانی باید فرصتی برای جهش تولید ایجاد شود

با تلاش همگانی باید فرصتی برای جهش تولید ایجاد شود
رحمانی‌‌فضلی گفت: امیدوارم شرایط فعلی بستر مضاعفی برای تدبر بیشتر در عظمت پروردگار را برای ما به ارمغان آورد و با این توشه معنوی، سال ۱۳۹۹ شمسی با تلاش همگانی به فرصتی برای افزایش امنیت و سرافرازی مردم برای جهش تولید تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در متن عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور آمده است: هر ساله همزمان با سال نو خورشیدی مردم کشورمان در گرامیداشت انقلاب طبیعت و خیزش فصلی نو  همراه با رویش سبزگونه ها و خرامش رودهای جاری از کوهسارها و رامش خلقت در چرخه ای نو، آداب و رسومی را پاس می دارند که نشان ازتمدنی والا و انسانی دارد.

در ادامه این پیام آمده است: نوروز جلوه گاه قرابت و عبودیت انسان با خالق یکتاست و از این جهت در مبانی دینی و مذهبی نیز به آن توجه ویژه شده است. اما نوروز سال 1399 با ابتلای جهان به  بیماری ویروسی کرونا از جهاتی با سال‌های گذشته متفاوت است و مردم کشورمان برای حفاظت و قدردانی از نعمت سلامتی و عافیت که از موهبت‌های الهی است برخی از آداب و رسوم و آیین نوروزی را در شرایط خاصی انجام می‌دهند که می‌تواند با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی جلوه‌های خلاقانه‌ای از تکریم رستاخیز سالانه طبیعت را به نمایش گذارد.
 
وزیر کشور در پیام نوروزی خود یادآور شد: آیین های نوروزی متضمن قرارهای میان انسانهاست که می تواند به اقتضای شرایط زمان و مکان به صلاح ترین شکل اصلاح و اجرا شود، اما جلوه‌های ثابت و لایتغیر دگرگونی طبیعت از مصادیق بارز بندگی در برابر کردگار و از کرامات الهی به بندگانش است که فرصت اندیشیدن در راز خلقت را برایمان فراهم می‌سازد.
 
رحمانی فضلی در ادامه این پیام ضمن تبریک سال جدید ابراز امیدواری کرد که  شرایط فعلی بستر مضاعفی برای تدبر بیشتر در عظمت پروردگار را برای ما به ارمغان آورد و با این توشه معنوی، سال 1399 شمسی با تلاش همگانی به فرصتی برای افزایش امنیت در سایه جهاد توسعه محور و سربلندی و سرافرازی مردم برای جهش تولید تبدیل شود و شکرگذار از کرامات الهی، خاضعانه از خداوند منان نیز عزت و عاقبت بخیری و امنیت همه جانبه را برای مردم عزیز کشور خواستارم.
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.dana.ir/1592229
ارسال نظر
نظرات