شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1399/01/02 شناسه خبر: 1592507
امام جمعه اهل سنت آزادشهر:

مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند/ از منازل خود خارج نشوید

مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند/ از منازل خود خارج نشوید
امام جمعه اهل سنت آزادشهر طی پیامی گفت: مردم ویروس کرونا را جدی گرفته و برای جلوگیری از ابتلای خود و خانواده به این ویروس، در منازل خود بمانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، مولانا گرگیچ صبح امروز در پیامی ضمن بیان اینکه مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند؛ گفت: برای جلوگیری از ابتلای خود و خانواده به این ویروس، در منازل خود بمانید و تا پایان وضعیت بحرانی به قرنطینه خانگی ادامه دهید.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های مستمر و شبانه روزی مسئولین بهداشتی و پرستاران، افزود: طبق فتوای شریعت، حکم عقل و توصیه مسئولین بهداشتی از خانه هایمان خارج نشویم و سفرها را کنسل کنیم.

امام جمعه اهل سنت آزادشهر با تاکید بر اینکه هر سرفه، عطسه، سر درد و تبی کرونا نیست؛ گفت: افرادی که مبتلا به این ویروس می شوند؛ ترس و واهمه نداشته باشند و روحیه خود را نبازند و آن دسته از عزیزانی که علایم ویروس را دارند کتمان و پنهان کاری نکنند.

مولانا گرگیچ با توصیه به  رجوع مردم به سوی خداوند، تصریح کرد: ویروس کرونا با هیچ فردی شوخی و رودربایستی ندارد و عام و خاص را فرا می گیرد؛ لذا باید به توصیه های وزارت بهداشت و مسئولین ذی ربط عمل کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1592507
ارسال نظر
نظرات