شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:55 منتشر شده در مورخ: 1399/01/03 شناسه خبر: 1592657

کرونا بیش از ۵۰ برنامه نوروزی سپاه دیر را لغو کرد

کرونا بیش از ۵۰ برنامه نوروزی سپاه دیر را لغو کرد
جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: شیوع بیماری کرونا موجب لغو بیش از ۵۰ ویژه برنامه مختلف سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در نوروز ۹۹ شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سروان پاسدار سید علی حسینی نیا صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا موجب لغو بیش از ۵۰ ویژه برنامه مختلف سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در نوروز ۹۹ شد.

وی افزود: در نوروز امسال برنامه‌هایی نظیرسالم سازی سواحل و فعالیت‌های فرهنگی سنتی و بومی از سوی این نهاد در سطح شهرستان پیش‌بینی شده بود.

جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر تصریح کرد: برگزاری جشنواره غذا، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی و نشست‌ها و همایش‌ها از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده بود که لغو شد.

حسینی نیا گفت: کنترل ورودی های شهرستان دیر توسط سپاه و بسیج، نیروهای خود جوش مردمی، نیروی انتظامی جهت جلوگیری از ورود مسافران شهرهای مختلف به این شهرستان و کنترل درجه تب مسافران توسط نیروهای دانشکده علوم پزشکی و هلال احمر شهرستان دیر در حال اجرا می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این طرح بدون هیچ ملاحظه ای از افرادی که به شهرستان ورود می کنند و فاقد پلاک های بومی می باشند برگشت داده می شوند./ انتهای پیام

https://www.dana.ir/1592657
ارسال نظر
نظرات