شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:16 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1592953
جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی خبر داد؛

مهمترین وظیفه مردم، عمل به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کروناست

مهمترین وظیفه مردم، عمل به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کروناست
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) با اشاره به خاص بودن شرایط جهاد برای مدافعان سلامت، گفت: مدافعان حرم در زمان جهاد از امنیت خانواده شان اطمینان داشتند اما مدافعان سلامت که مشغول مبارزه با ویروس کرونا هستند از امنیت خانواده خود در برابر این ویروس اطمینان ندارند و نگرانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: افرادی که هم اکنون برای مبارزه با ویروس کرونا در حال تولید ماسک هستند، همانند جهادگران زمان دفاع مقدس هستند.

وی با اشاره به اینکه برای ریشه کن کردن این ویروس باید مردم دست به دست هم دهند، ادامه داد: مهمترین وظیفه مردم در برهه کنونی، عمل به توصیه های وزارت بهداشت جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) با اشاره به خاص بودن شرایط جهاد برای مدافعان سلامت، خاطرنشان کرد: مدافعان حرم زمانی که مشغول جهاد بودند، از امنیت خانواده خود اطمینان داشتند اما مدافعان سلامت که هم اکنون  مشغول مبارزه با ویروس کرونا هستند از  امنیت خانواده خود در برابر این ویروس اطمینان ندارند و نگرانند.

سردار چمن در پایان با تاکید بر اینکه باید جهاد در عرصه سلامت تا زمان نابودی این ویروس ادامه داشته باشد، گفت: تاکنون بانوان بسیجی خراسان شمالی از این آزمون سربلند بیرون آمده اند و از این به بعد هم همچنان در عرصه جهاد سلامت حضور پرشور خواهند داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1592953
ارسال نظر
نظرات